Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Hol találhatok óvszer automatá...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol találhatok óvszer automatát Pécsen?

Figyelt kérdés
2009. aug. 2. 14:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
66%
nem értem minek az óvszerautomata, már más is kérdezte. nem mersz boltban venni vagy miért? mert más okot nem tudok elképzelni, ha már szexelni tudsz ez se legyen gáz. bemész egy drogériába vagy egy bevásárlóközpontba leveszed a polcról odaviszed a pénztárhoz és kifizeted. még csak rá sem kell nézned a pénztárosra ha nem akarsz. óvszert venni olyan mint egy tábla csokit.
2009. aug. 4. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Már rengetegszer voltam külömböző boltokban, mégsem láttam sehol!
2009. aug. 4. 17:55
 3/12 anonim válasza:
Annyira én sem értem a kérdést,de az tutti,hogy nálunk Székesfehérváron a plázában van a mosdóban óvszer automata. Nem tudom,hogy Pécsen van-e pláza vagy pláza szerüség,de ott nézd meg esetleg:)
2009. aug. 4. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
65%
ez egy elég süket duma hogy nem láttál sehol. akkor szerinted mindenki fejvesztve keresi az óvszerautomatákat mert sehol sem lehet óvszert kapni?:D ezt te sem gondolod komolyan.
2009. aug. 4. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
a tacskóban is van. (TESCO gazdagságos).
2009. aug. 4. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
65%
ha nagyon akarsz dgni, akkor meg ott a gyógyszertár.
2009. aug. 4. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Sehol sem találtál??? Ez azért fura...még a 100forintos boltban is beleütközik az ember (igaz, nem a legjobb minőségűekbe). DM, Rossmann, Tesco, Auchan stb. Vagy így igaz, gyógyszertár.
2009. aug. 4. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
76%
am van ahol elkérik a személyit :D elég szánalmas...inkább örülnének annak h védekeznek a fiatalok... erre meg elkérik a személyit?:O... pff
2009. aug. 4. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
személyit?:D és milyen indokkal? és ki az az idióta aki meg is mutatja?:D
2009. aug. 4. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
17 éves lány vagyok, és Miskolcon tőlem is akartak már személyit kérni :) bár én sem értettem minek:) én egyszerűen megmondtam h ez nem alkohol és nem dohány úgyhogy ne kérjen személyit, erre a pénztáros hívta a biztonsági őrt:) de ő persze nekem adott igazat:)
2009. aug. 5. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!