Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Szedtek fogamzásgátlót csak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szedtek fogamzásgátlót csak azért, hogy a mensitek kevesebb legyen ill. pontosan jöjjön meg?

Figyelt kérdés
Én sosem szedtem gyógyszert, a gumi mindig is tökéletes volt, de most a mensi miatt szednék. Mondjuk, ha biztosan tudnám, hogy a mellem nőni fognak, akkor nem íratnék fel.
2009. aug. 2. 15:23
 1/3 anonim ***** válasza:

Igen, én azért kezdtem el szedni. Pontosabban nekem 14 napig tartott, vagy valamikor 2-szer jött meg egy hónapban. 17 éves koromban meguntam és elkezdtem szedni. (Tri-regol, és hiába mondják,hogy sz*r, nekem nem az). Nos, egyből lecsökkent 4 napra, nem görcsöltem és mindig pontos. 19 évesen meg elkezdődött a nemi életem is, tehát pont jó volt. Nekem amúgy nem nőtt tőle a mellem, nem is híztam, bár sajnos a bőröm sem lett szebb. A cicimet sajnálom, nőhetett volna:D

21/L

2009. aug. 2. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Én Lindynette 20-at szedtem, és a melleim eléggé elkezdtek nőni( pedig eredetileg sem kicsik).
2009. aug. 2. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
en is szedtem tabit egy ideig, a melleim megnottek, hiztam is picit, de ezeknek orultem. viszont a mensimet nagyon elrontotta , mialatt szedtem vagy 2napig volt, vagy 2hetig, ezert abbahagytam, a melleim osszementek , dagi vagyok es rendszertelen a mensim. jol jartam.
2009. aug. 2. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!