Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Hogyan mondjam el a barátomnak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam el a barátomnak, hogy abortuszt akarok?

Figyelt kérdés
Nem akarok gyereket, félek, megijedtem. Tolószékes és nekem kell mindent így is csinálnom, hát még a gyerek is. Én dolgozok, főzök, takarítok, mosok, intézem a dolgokat.......

2012. okt. 1. 09:22
1 2 3 4 5
 11/42 anonim ***** válasza:
50%
te tested, te döntésed, meg kell értenie!
2012. okt. 1. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/42 anonim ***** válasza:
43%
Azok akik azt írták, hogy nem szereti a párját, azt mégis honnan a francból szedtétek? Végig olvastam a hozzászólásokat és egyet se találtam, ami a párjához fűződő érzelmeiről szólna, de már érkeznek a tanácsok, hogy állj elé és mondd meg neki, hogy nem szereted már.. nektek meg mi bajotok van? Meg azoknak akik olyan stílusban irkálnak, mint a legtöbb?
2012. okt. 1. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/42 A kérdező kommentje:
Szeretem a párom, de fizikailag egyszerűen képtelen vagyok ennyi mindent csinálni ennyi mindenre figyelni. Pl ha meglesz a baba itthon kell vele maradnom mert ő nem fogja tudni pelenkázni. Akkor ki fog pénzt keresni?
2012. okt. 1. 10:13
 14/42 anonim ***** válasza:
42%
Tudom, hogy nem illik kérdésre kérdéssel válaszolni viszont az eszet sem akarom osztani..de mégis: Van neked arról fogalmad, hogy hány anya neveli EGYEDÜL a gyermekét/gyermekeit??? Megsúgom : SOK! Egy fizetésből egyik napról élnek a másikra de mégsem teszi el láb alól!!
2012. okt. 1. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/42 anonim ***** válasza:
55%

Javaslom, hogy ne az illető személyét fikázzuk, viszont engem is érdekel, hogy ez miért akkor jut eszedbe, amikor már állapotos vagy? (A kérdező erre a kérdésre még nem válaszolt.)

Se az anyagi, se az egészségi körülmények nem megfelelőek, mélységesen lenézem az ilyen felelőtlen viselkedést. Nem ítélem el, de lenézem.


Esetleg próbáld meg neki azt a kegyes hazugságot beadni, hogy elvetéltél.

2012. okt. 1. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/42 anonim ***** válasza:
63%

Nekem az a furcsa,hogy ha ennyire nem szereted,és nagy teher minek vagy még vele,miért nem védekezel?

Azért mert felelőtlenül buta voltál és nem gondoltad végig előtte,most megölnéd a saját gyereked??

Attól,hogy tolószékbe van miért ne tudna pelenkázni,besegíteni? Figyelj gondolom a lábával van probléma akkor viszont a kezei rendben vannak,azzal tudna neked segíteni.

Ülj le vele beszéld meg,hogy szükséged van a segítségére,közösen akartatok babát,közösen is lássátok el.Vagy mond meg neki,hogy nem szereted és kezdjetek külön-külön új életet.

2012. okt. 1. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/42 anonim ***** válasza:
44%

Hú hát ennyi marhaságot!Ha azt írod kedves kérdező, hogy anyagi okok miatt szeretnéd az abortuszt mert félsz attól, hogy nem tudsz majd mindent megadni a gyermekednek, talán nem hangzik olyan gázul, mintha csak szimplán a felelősségtől ijedsz meg!

Aki meg ezt írta:

"Tudom, hogy nem illik kérdésre kérdéssel válaszolni viszont az eszet sem akarom osztani..de mégis: Van neked arról fogalmad, hogy hány anya neveli EGYEDÜL a gyermekét/gyermekeit??? Megsúgom : SOK! Egy fizetésből egyik napról élnek a másikra de mégsem teszi el láb alól!!!"

Nos, úgy gondolom, hogy elég nagy probléma, hogy sok anya egyedül neveli a gyermekét, kevés fizetésből és pont ezért kéne sokaknak jobban vigyázniuk, hogy ne essenek teherbe, de ha már mégis így jártak akkor mérlegelni kell, hogy képes e felnevelni megfelelő körülmények között a gyermekét!Mellesleg az abortusz és a gyermek gyilkosság között azért van különbség..

2012. okt. 1. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/42 anonim ***** válasza:
87%

"egy mozgássérült kerekesszékes pasi mellet aki kb ül egész nap és ennyi, nem tud segíteni semmiben, szó szerint semmiben."


Ezek tényleg egy szerető nő szavai.. Ez annak szól, aki írta , hogy nem tudunk semmit az érzelmeiről.. Az az igazság, hogy nem is kell, mert már a fogalmazás árulkodó..

2012. okt. 1. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/42 anonim ***** válasza:
49%

a 17-es valaszolonak

En irtam azt a hozzaszolast, hogy rengeteg anya nevel egyedul gyermeket vagy gyermekeket. Konkret pelda: felesegem es a batyja osszesen sem voltak 10 evesek amikor az edesapjuk hirtelen meghalt (szivinfarktusban). Edesanyjuk az en jelenlegi anyosom (bar soha sem szerettem ot de mindeg becsultem az aldozatkeszsegeert), ejt nappala teve dolgozott, hogy kenyer legyen az asztalon. O is egyedul nevelt ket gyermeket megsem a felelotlensegebol adodoan. Igaz? Nos felnevelt 2 gyermeket tisztessegesen - egyetemet vegeztek mindketten. Csak, hogy erzekeltessem mennyire korlatolt a latasmodod.

A gyermek gyilkossag pedig nem ugyan az az abortusszal? Ha a lanyod elvetetne a szuletendo unokadat vajon akkor is ezt allitanad?

2012. okt. 1. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/42 anonim ***** válasza:
29%
19es!Ezt írtad: "Egy fizetésből egyik napról élnek a másikra de mégsem teszi el láb alól" Úgy gondolom, hogy egy már megszületett gyermek életének kioltása és egy abortusz, gyilkosság szempontjából egy kissé más azért..nem gondolod? A mai világban nem szülhetünk gyermeket csak úgy meggondolatlanul a nagy semmi közepére!Lehet, hogy 20 éve még minden könnyebb volt, de ma már korán sem így van!Nem terem minden sarkon munkahely!Az árak nőttek, a segélyek, munkahelyek csökkentek!A mai világban is a max 3 gyermekes családokat támogatják leginkább!Piszkosul meg kell gondolni kétszer is, mielőtt az ember bevállalja a gyermeket!
2012. okt. 1. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!