Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha elmondom a barátomnak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha elmondom a barátomnak a problémáimat, mindig úgy reagál, hogy nem is szeretem, mit akarok. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Az összes veszekedésünk (ami szinte naponta/hetente zajlik) azon alapszik, hogy hol ezzel szemez, hol azzal flörtöl, de ő mindent ártatlannak tart és nem változtat rajta, mert tulajdonképpen észre sem veszi magát.

amikor felsorakoztattam a példákat, hogy hogy leégetett itt is, ott is és hogy ezekből úgy érzem nem is én kellek neki, nem is szeret, cserébe mindig azt vágja a fejemhez, hogy én látok mindenben hátsó szándékot és én nem akarom őt, nem szeretem.

mondta, hogy egy-két kérdése lesz hozzám és a témát befejezte.

valószínűsítem, döntés elé állít akarom e őt, vagy nem.

Tehát ezzel kikerülne minden problémát ami engem érint, és ha igen a válaszom, járunk, mintha mi sem történt volna, ha nem, akkor meg szakítunk.

Olyan rossz, hogy a tükérképet csinál belőlem!!!

Az a bajom, hogy nem látom, hogy szeret, erre ugyanezt vágja ő a fejemhez!!!

Ha megalkuvok, átmegyek abba, hogy akarlak, meg szeretlek, akkor egy szavam sem lehet hogy ő szemez, meg flörtöl.

Hogy oldjam ezt meg???


2010. dec. 13. 19:40
 1/7 anonim ***** válasza:
Vagy flörtölgess te is, vagy tüntetően hagyd ott, amikor megint elkezdi.
2010. dec. 13. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha nem lehet vele megbeszélni, hogy ne szemezzen flörtölgessen (mert ez azért nem normális sztem egy kapcsolatban) akkor hagyd el, mielőtt ő késztet választásra. Légy erős.
2010. dec. 13. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Én megvárnám a kérdést, és korrektül azt válaszolnám, hogy nem, nem akarlak. Vagy blöfföl, és ezután megtanul értékelni, vagy tényleg ennyit érsz neki, és nem érdemli meg, hogy több időt pazarolj rá.
2010. dec. 13. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

küld el a retekbe :P nem mondom hogy feltétlenül probléma ha néha napján flörtölgetünk 1et de ne rendszeresen :P volt nekem olyan is hogy közöltem bnőmel hogy a legjobb barátnőjébe hogyhogy nem fülig bele estem XD [a poén hogy fél évre rá a bizonyos bnő közölte h ő is belém na lol] nem mondom hogy nem akadt ki :P de tisztába volt vele hogy úgyse lesz abból semmi több mint barátság :P bizalom powa :P


a te esetedbe a csávó 1 gyökér nehogy már ultimátumot szabjon azért mert ő flörtölget XD

2010. dec. 13. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ilyenen veszekedni... Nincs az a szerelem, amiért hagynám, hogy komplett idiótát csináljanak belőlem. Ha nem bírod elviselni, hogy más csajokkal flörtölget, akkor szakíts. Ha térden csúszva visszakéretőzik, akkor talán még EGY utolsó esélyt kaphat, ha nagyon szereted és azt is látod, hogy megértette, mi a feladat. Egyébként vannak olyanok, akik azért csinálnak ilyeneket, mert nem akarják kimondani, hogy már nem akarják folytatni. Inkább veled mondatják ki.
2010. dec. 13. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Legjobb védekezés a támadás. Vágj vissza neki ugyanígy, aztán ha a szemedre veti, vágd a fejéhez, hogy ő is ugyanezt csinálja.
2010. dec. 13. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

úgy látom sajnos ő ilyen jellem, mert kapcsolatunk első napjától ilyen

valószínű ezért nem fog rajta változtatni

most megírtam neki, hogy szerintem "te nem is szerettél soha engem igazán" erre olyanokat írt, hogy neki "így a tökéletes, nincs semmi baj"!


tehát ami nekem probléma, az nem érdekli, neki meg jóhogy nem probléma a szemezgetések, hiszen neki jól esik.

neki az kell, hogy csukjam be a szemem meg a szám és tűrjek, és legyek kedves, bájos, aranyos, akkor semmi probléma....

ha visszavágok sajnos nem jó, mert ha én csinálom hatalmas balhék lesznek belőle!

köszi a válaszokat

a szakítás felé hajlok

csak olyan nehéz, mert olyankor olyan meggyőzően imád, hogy ne hagyjam el.

2010. dec. 14. 08:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!