Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A 4. fajta fogamzásgátló sem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A 4. fajta fogamzásgátló sem vált be. Kipróbáljak egy újabbat?

Figyelt kérdés

Vagy inkább ne is próbálkozzak tovább? Minddel az volt a baj, hogy előbb vagy utóbb pecsételő közti vérzésem volt tőle. Szerencsére más bajom nem volt, se fejfájás, se hízás. Ti mit tennétek? Szinte naponta együtt vagyunk a barátommal így ez a legbiztonságosabb módszer,( főleg hogy a vérezgetések miatt alig tudunk "összebújni")

24 l


2012. okt. 1. 18:29
 1/9 anonim ***** válasza:
Konzultálnék a nőgyógyászommal. (de szépen fejeztem ki magam XD) Hátha ő tud adni valami tanácsot, ajánlani egy módszert
2012. okt. 1. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Amikor az utolsó fajtát kaptam, már más dokihoz jártam. Ő azt mondta, hogy vagy 20 féle tabi van a piacon biztos megtaláljuk a megfelelőt. Igen ám csak nem akarok kísérleti nyuszi lenni. Olyat sokat hallok, hogy tabit cserél valaki, mert migrénes fejfájása lesz, vagy meghízik, de ilyet hogy folyton pecsélgetés lesz a vége, még nemigazán.
2012. okt. 1. 18:46
 3/9 anonim ***** válasza:
De mennyi ideig szedted?Mert végülis 3 hónap,mire megszokja állítólag a szervezet,van aki 3 hónapig pecsétel és utána elmúlik.Bár én 4 féle után nem biztos,h kipróbálnék még egy ötödiket is.....
2012. okt. 1. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szólj neki h nem szeretnél több gyúgyszert kipróbálni hanem ajánljon valami mást. Vannak injekciók is pl.
2012. okt. 1. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Ha szedted őket legalább 3 hónapig, akkor utolsó próbálkozásként a hüvelygyűrűt próbálnám ki a helyedben.


Én is így tettem, nekem nagyon durva mellékhatásai voltak a tablettáknak (3 fajtát szedtem), viszont a gyűrűnél semmi baj nincs.

2012. okt. 1. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Vannak még pesszáriumok, krémek, kúpok.... stb. Mondom beszéld meg a dokival h mit ajánl
2012. okt. 1. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ezt neked kell eldönteni, én nem szórakoznék vele tovább.

De ha akarod, hát próbálj még egyet.

Mikor volt pecsételő vérzésed? (ciklus eleje, közepe, vége?)

2012. okt. 1. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Az elsőnél, amit 7 hónapig szedtem, 7 petefészekcisztám lett. A másodikat 3 évig szedtem, de az utolsó fél évben megjelent a barnázgatás a 17 szemtől és nagyon depis lettem, pedig ez egy elég erős tabi volt, problémás eseteknek szokták adni. Ekkor jött egy fél éves szünet, majd harmadikat fél évig szedtem, de barnázgattam a 8. vagy 12. szemtől szinte végig. Most a 12. szemtől van ilyen bajom, de pl múlt hónapban a 20. szemnél volt pár csepp. Szóval sosem 3 hónapokig szedtem őket, hagytam időt hogy megszokja a szervezetem.
2012. okt. 1. 19:52
 9/9 anonim ***** válasza:

Felejtsd el a tablettát ebben az esetben!

Térjetek vissza az óvszerre, vagy ha az nem tetszik, esetleg próbáljátok ki a spermicid+megszakítás vagy a spermicid-pesszárium kombinációt.

Én biztos nem szórakoznék több gyógyszerrel a helyedben, főleg úgy, hogy már elég erős gyógyszert kaptál.

2012. okt. 1. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!