Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Tri-Regol Fog. Gátlót szedek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tri-Regol Fog. Gátlót szedek már 2 hónapja és ma kellene megjönnie. Pár napja többször kellett (kb3szor) mennem nagyvécére. Nem ment a hasam de nem is volt az a nagyon szilárd! Ez gyengítette a fog. Gátlót?

Figyelt kérdés
2009. aug. 4. 14:16
 1/3 anonim ***** válasza:

szia!

a kérdés az h a gyógyszer bevétele után kb mennyi idővel kellett menned WC-re? mert ha eltelt legalább 1-2óra akkor nem lehet nagy gond! a Fél óra sztem már necces!!

19/L

2009. aug. 4. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

előző vagyok:

az a betegtájékoztatóban van benn, szó szerint: "Hányás, hasmenés esetén a drazsé szedése mellett egyéb (nem hormonális) fogamzásgátló módszert is kell alkalmazni."

De sztem kb 2óra alatt felszívódik, tehát az nem olyan vészes!

2009. aug. 4. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha nem volt az a nagyon híg széklet semmi baj! Előttem szólónak, a fogamzásgátlónak min.4óra kell ahoz hogy felszívódjon! Szóval, ha azon belül keletkezik hányás, hasmenés arra érvényes ez a dolog!
2009. aug. 4. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!