Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Összes fogamzásgátló tabletta...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összes fogamzásgátló tabletta ugy működik?

Figyelt kérdés
Ma irattam ki fogamzasgátlo tablettát, életemben először voltam nőgyógyásznál (szerencsére), nagyon ideges voltam, ezért is nem vagyok teljesen biztos abban, hogy mit is mondott. Vett vért a doki, ki is irt egyből egy tablettát (Minisiston).Azt magyarázta, hogy ha megjön a menszeszem,(ami jövő hét keddre várható)akkor kezdjem el szedni, minden nap egyet, és ha elfogy, akkor lesz valamilyen vérzés, pontosan arra már nem is emlékszem,milyet is mondott. Akkor el kell mennem hozza. De akkor mennyek hozza, mikor ez a vérzés jelentkezett, vagy mikor már vége, elmúlt. Egy honapra való tablettát irt ki próbának, igy a gyogyszertárban csak egy levél tablettát adtak, semmi utasitást.Tehát akkor megjön a menszim, elkezdem szedni....aztan vérzés, és vérzés alatt kell elmennem?Köszönöm a valaszokat előre is
2009. aug. 4. 19:19
 1/5 anonim ***** válasza:
Közvetlenül utána kell elmenned a dokihoz. Gondolom arra kíváncsi, hogy hogyan hat nálad a tabi.Van e panaszod meg ilyesmi. Az első napon kell elkezdened szedni aztán 21napig szeded és majd pár napra rá megjön a megvonásos vérzés. Közben jó ha gumival is védekezel ha van barátod.Még akkor nem véd teljesen.
2009. aug. 4. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ. De ha már elfogyott a tabletta, akkor megjön valami menszihez hasonlo, és ha annak vége, akkor rögtön el kell kezdenem szedni megint a tablettát,igaz? de többet nem irt ki a doki, akkor mégiscsak a 4napos menszi alatt kellene elmennem, mert ahogy számolom, pont ugy fog kijonni, hogy pénteken elmulik, és hetvégén meg nem rendel a doki.Akkor varjak hetfoig, vagy mennyek el menszi alatt dokihoz?ha megfelelo lesz nekem a tabletta, akkor ugy is irhat ki, hogy megvan a menszi, nem?
2009. aug. 4. 20:04
 3/5 anonim ***** válasza:
A tabikkal ált. 6 vagy 7 napos szünetet kell tartani. Ez azt jelenti hogy a 7. vagy 8. napon kezded szedni. A vérzés ált. a 3.-4. napon jelentkezik. Ha elmúlik, ha nem, akkor is kezdeni kell az új levelet .Akkorra már meg kell lennie a köv. levélnek. Ne várj a vérzés végéig, mert előfordul, hogy nem fog elmúlni, mire az új levelet kell elkezdened szedni és akkorra már be kell szerezned.
2009. aug. 4. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
a tabit akkor kezded szedni ugye ahogy a dokid is mondta amikor mehjön. minden nap egyet beveszel. és amikor elfogyott, akkor jön a 7 napos szünet. ebben a 7 napban megvonasos vérzés jelentkezik. a 8. napon elkezded szedni az uj dobozt. érted??
2009. aug. 4. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
igen, igen értem, köszönöm a válaszokat, nem voltam biztos a dolgomban és nem akartam rögtön az elején összekeverni magamat....
2009. aug. 6. 20:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!