Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Így már úgye 100%-os a biztonság?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Így már úgye 100%-os a biztonság?

Figyelt kérdés
Nagyon félek a teherbe eséstől így gumival és pharmatex hüvelytablettával is védekezek.De azt hallotam,hogy az anorexiás lányoknak elmarad a menstruáciojuk és igy egyáltalán nem eshetnek teherbe.Ezért én is szeretnék anorexiás lenni,hogy elmaradjon a havim és akkor 100%-osan biztos legyen,hogy nem eshetek teherbe.Így már úgye 100%-os az biztonság?
2009. aug. 4. 21:05
1 2 3 4 5
 11/50 anonim ***** válasza:
75%
Na ezt a kérdést postolom a napiszaron. :D
2009. aug. 4. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/50 A kérdező kommentje:
igen gondolkoztam,hogy elmegyek,jó lenne már túl lenni ezen a problémán szex után rengetegszer sírok mert attól félek ,hogy terhes vagyok pedig a barátomat nagyon szeretem de neki sem mondtam még el
2009. aug. 4. 21:18
 13/50 anonim ***** válasza:
88%

Ha már ezen gondolkozol akkor tényleg jobb lenne egy pszichológust felkeresni. A anorexia komoly betegség és elég nehéz kilábalni belőle és gondolj bele milyen undorítóan néznél ki :S

Nem kell ennyire félni a terhességtől, nem olyan egyszerű teherbe esni. Na de azért ne bízd el magad mert mindig ott van az az 1% esély. Szedj fog.gátlót és akkor gumi nélkül is együtt lehettek. Amúgymeg az a gumi és hüvelytabletta is jó megoldás, mert magában a gumi is 96%-os védelmet nyújt a hüvelytabletta meg nyolcvan vmennyit szal már 100% fölött van az esély hogy nem leszel terhes.

Ne parázz.

2009. aug. 4. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/50 anonim ***** válasza:
88%
Ha ennyire félsz,szedj fogamzásgátlót,használjatok óvszert,meg hüvelytablettát.Tuti nem leszel terhes.Nem kell itt éhezned.Attól csak rosszabb lesz.Amúgy én is fogyóztam,de csak attól félve,h kövér vagyok,és fogytam is,pl a mellemből,ami elég kellemetlen,és ami nagyobb baj,h a menstruációm nem elmúlt, hanem össze-vissza jött meg,szóval így még kevesebbet lehettünk együtt a barátommal.
2009. aug. 4. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/50 A kérdező kommentje:
:S:(
2009. aug. 4. 21:24
 16/50 anonim ***** válasza:
37%
sztem te egy 12 éves unatkozo kisgyerek lehetsz aki ilyen mokásnak hitt kérdéseket tesz fel az oldalon. Ha tévedek,csak neked gáz hogy ilyen ultraintelligensnek tünsz
2009. aug. 4. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/50 A kérdező kommentje:
nem 12 éves vagyok hanem 17 és nem unatkozom hanem rettegek,hogy teherbe esek
2009. aug. 4. 21:29
 18/50 anonim ***** válasza:
90%
Figyelj, semmi sem 100%, ha anorexiás lennél akkor sem 100% hogy soha nem lenne egyszer sem peteérésed és akkor ugye már teherbe eshetsz elvileg. De ha felelősségteljesen védekeztek akkor ennek nagyon csekély az esélye. Ha a baba mindezek ellenére megfogan, akkor az úgy volt megírva az egekben, de nem szabad ezt így felfogni. Azt a butaságot pedig hogy tönkreteszed az egészségedet nagyon gyorsan felejtsd el. Ha úgy érzed ez a probléma "túlnő" rajtad, nem tudod egyedül megoldani akkor feltétlenül beszélj róla a barátoddal és a szüleiddel, ők tudnak majd segíteni neked.
2009. aug. 4. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/50 anonim ***** válasza:
100%
Így ne haragudj, de nem lehet rendesen szexuális életet élni. Most komolyan az az utójáték nálatok, hogy a barátod győzköd, hogy nem lehetsz terhes. Hidd el, hogy elég védelem, amit használtok. De ha ennyire rettegsz, akkor irass fel fogamzásgátlót. Fogamzásgátló és óvszer (megfelelően használva) mellett teherbe esni lehetetlen. Értem, hogy nem szeretnél teherbe esni, hiszen fiatal vagy még, de ne hagyd, hogy tönkretegye ez az életedet. Te megfelelően védekezel, mindent megteszel, hogy ne ess teherbe. De ha nem tudsz megküzdeni ezzel a problémával, szerintem is keress fel egy pszichológust.
2009. aug. 4. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/50 anonim ***** válasza:
88%
Még a 40 kilóra lefogyott heroinisták is teherbe tudnak esni...
2009. aug. 4. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!