Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Így már úgye 100%-os a biztonság?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Így már úgye 100%-os a biztonság?

Figyelt kérdés
Nagyon félek a teherbe eséstől így gumival és pharmatex hüvelytablettával is védekezek.De azt hallotam,hogy az anorexiás lányoknak elmarad a menstruáciojuk és igy egyáltalán nem eshetnek teherbe.Ezért én is szeretnék anorexiás lenni,hogy elmaradjon a havim és akkor 100%-osan biztos legyen,hogy nem eshetek teherbe.Így már úgye 100%-os az biztonság?
2009. aug. 4. 21:05
1 2 3 4 5
 21/50 A kérdező kommentje:
annyira bánt ,hogy ilyen igazságtalan az élet .mér nem csak az lehet terhes aki akar, és aki nem akar az nem?
2009. aug. 4. 21:36
 22/50 anonim ***** válasza:
78%
Próbáld már meg kicsit élvezni a szexet könyörgök. Én több évi óvszeres szex után se lettem terhes, akkor sem amikor nem védekeztem egyszer és akkor sem amikor gyógyszert szedtem. Gondolj csak bele, mennyi pár szeretne gyereket. Te mindent megteszel a védelemért, szerinted hogy a francba lennél terhes?!? Sehogy. Ellenőrizzétek mindig a gumit, és ha kilyukadt még mindig lehet venni 72 órás tabit. DE ha jól használjátok nem lyukad ki. DE ha ennyire félsz akkor ne szexelj mert így semmi öröm nincs benne se neked se a barátodnak. (Gondolok itt most arra, hogy állandóan sírsz szex után.) Ezt az anorexia dolgot meg felejtsd el, legyél már normális kérlek.
2009. aug. 4. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/50 anonim ***** válasza:
84%

ezt ugye télelg nemkomolyanmondod?!?!?!!

az anorexia egy nagy betegség. kiakarod készíteni a szervezeted??

miért szerinted az óvszer az nemvéd eléggé?

szerintem de.

és nefélj ha ezthasználod nemfogsz teherbeesni.

vagyhamégis elszúrnátok ott az eseményutáni tabletta is.

de ezt gyorsanverdki a fejedből!!!!!!

2009. aug. 4. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/50 anonim ***** válasza:
80%
drágám az élet nem igazságtalan, hanem éppen hogy igazságos. ha szexelni van eszed, akkor nagyon helyes hogy terhesség lehetősége is fennáll és fenyeget, nagyon jól van ez így kitalálva, így sarkall a védekezésre, ha senki sem használna óvszert, már rég kipusztultunk volna nemi betegségekben. én inkább szülnék 10 gyereket, mint hogy egy hónapig is anorexiás legyek. remélem neked sikerül és rájössz hogy milyen szörnyű betegség mert nem fogsz tudni kilábalni belőle. az lenne az élettől igazán jó poén ha úgy esnél teherbe.
2009. aug. 4. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/50 anonim ***** válasza:
80%
akkor szedj fog gátlot és használjatok gumit is
2009. aug. 4. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/50 A kérdező kommentje:
semmikép nem akarok fogamzásgátlót szedni mert azt orvossal kéne feliratni miután megvizsgál mivel másét nem ajánlatos szedni e helyett használom a hüvelytablettát+ a gumit...
2009. aug. 4. 21:55
 27/50 anonim ***** válasza:
100%
És mi a baj azzal, hogy megvizsgál az orvos, mielőtt ír fel tablettát? Ha élsz nemi életet, akkor évente egyszer úgyis ajánlatos (de nagyon ajánlatos) elmenni nőgyógyászhoz.
2009. aug. 4. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/50 anonim ***** válasza:
73%

Hát, rám csak rámnézett az orvos, úgy írta fel. Meg sem vizsgált. Minden tininek kb. ugyanazt írják fel, lyndinette 20 vagy yasminelle.

Úgyhogy ennél még az is jobb, ha kérsz vmelyik barátnődtől, ha már az orvostól is ennyire félsz.

De ez nem normális dolog, beszélned kéne pszichológussal.

2009. aug. 4. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/50 A kérdező kommentje:
mert nem akarom hogy 1 idegen hozzám érjen irtozokk még csak a gondolattol is mert rossz emlékeket idéz bennem ezért használom a hüvelytablettát gyogyszer helyett és ezért is nem akarok terhes lenni mert akkor ha elszeretném vetetni oda kéne mennem :S:(
2009. aug. 4. 21:59
 30/50 anonim ***** válasza:
100%
Pszichológus de sürgősen. Neked valami súlyos problémád van, említetted is, hogy régen történt valami. MENJ EL pszichológushoz!! Így nem lehet szexelni hogy nődokihoz se akarsz elmenni. Ez a felelőtlenség, nem az, ha védekezel.
2009. aug. 4. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!