Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Így már úgye 100%-os a biztonság?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Így már úgye 100%-os a biztonság?

Figyelt kérdés
Nagyon félek a teherbe eséstől így gumival és pharmatex hüvelytablettával is védekezek.De azt hallotam,hogy az anorexiás lányoknak elmarad a menstruáciojuk és igy egyáltalán nem eshetnek teherbe.Ezért én is szeretnék anorexiás lenni,hogy elmaradjon a havim és akkor 100%-osan biztos legyen,hogy nem eshetek teherbe.Így már úgye 100%-os az biztonság?
2009. aug. 4. 21:05
1 2 3 4 5
 31/50 anonim ***** válasza:
100%
hány éves vagy?
2009. aug. 4. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/50 anonim ***** válasza:
80%
nem csak hogy inkább anorexiás lennél mint terhes, de még az orvoshozmenéstől is írtózol? sztem ásd el magad. nekem ez kezd gyanús lenni, hogy kamukérdés.
2009. aug. 4. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/50 A kérdező kommentje:
17 vagyok egyáltalán nem kamu kérdés ez 1 valós probléma undorodom attol ,hogy 1 idegen ember ott hozzám érjen és azért szeretnék anorexiás lenni mert mint mondtam bármit elkövetnék annak érdekében hogy ne essek teherbe és ne kelljen elvetetnem 1 (orvosnál)
2009. aug. 4. 22:14
 34/50 anonim ***** válasza:
79%
És soha nem fogsz elmenni orvoshoz? Inkább majd meghalsz méhnyakrákban? Figyelj, elmész, megvizsgál, nem kell tőle félni. Ő nem úgy tekint rád mint nőre, hanem mint egy betegre, egy munka vagy neki. Gondolom később azért majd akarsz családot, meg gyereket, akkor muszáj ám orvoshoz menni. Tehát próbáld meg ezt leküzdeni és irass fel tablettát. Amúgy ha rendesen szeded, akkor nem lehetsz terhes. Én is 17 éves vagyok, és semmi gond nincs. Pedig "csak" gyógyszerrel védekezünk. Az orvos alól pedig hosszú távon nem tudsz kibújni.
2009. aug. 4. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/50 anonim ***** válasza:
100%
ha anorexiás leszel, sokkal többet kell orvoshoz járnod mindenféle vizsgálatokra, mintha egyszer elmennél gyógyszert felíratni.
2009. aug. 4. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/50 anonim ***** válasza:
79%
ha nem is esel ugymond rendesen teherbe, attol még lehet méhen kivuli terhességed. amit ugyanugy el kell vetetni. ne idegeskedj mar. a gumi meg a tabletta elég. vagy szedj fogamzasgatlot. az tuti védelem.
2009. aug. 4. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/50 anonim ***** válasza:
100%
Én megértem, hogy nem szívesen mész nőgyógyászhoz. Nagyon kevés ember van az, aki nem érzi ezt nyűgnek. Én is nehezen szántam rá magam az első vizsgálatra egy gyerekkori trauma miatt, de megtettem. Felfogtam, hogy ez az én érdekem. Hidd el, hogy te csak nyersz vele, ha elmész gyógyszert iratni. Nyugodtabb leszel, és végre felszabadultan tudsz szeretkezni. A vizsgálatnál az orvosnak te nem nő vagy, hanem egy test. Ő nem a puncidat látja, hanem egy területet, amit meg kell vizsgálnia. Elsőre furcsán hangozhat. De majd megtapasztalod te is, hogy egyáltalán nem olyan nagy dolog ez. Az első vizsgálat előtt (szűz vagyok), még én is nagyon izgultam, elmondtam az orvosnak, hogy sajnálom, de biztos nem leszek könnyű eset, és én nagyon félek az egésztől. De aztán túléltem, és nem éltem át traumaként. Az orvos korrekt volt, nem durva, és hidd el, hogy nem azon fog járni közben az eszed, hogy jaj most ott néz lent. Egy nap megvizsgál 30-40 nőt is egy orvos vagy még többet, te sem leszel neki különlegesebb mint a többiek. Ha ennyire feszélyez, akkor keress női nőgyógyászt, hátha nála könnyebben oldódsz. De ha ennyire félsz, és nem tudsz erőt venni magadon, akkor talán kellene anyukáddal beszélni a problémáidról és egy pszichológust felkeresni. Idővel ígyis-úgyis menned kell nőgyógyászhoz. Ezt nem tudod kikerülni. Ha valami kérdésed lenne, írhatsz nyugodtan privit is.
2009. aug. 4. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/50 anonim ***** válasza:
100%
Nem bántásként mondom de szerintem neked több pszichés problémád is van, amikről feltétlenül beszélned kellene valakivel. Lehet hogy volt a múltadban valamilyen traumatikus élményed ami miatt olyan betegesen félsz a terhességtől és a nőgyógyásztól hogy inkább kockáztatod a testi épségedet. Mindenképpen beszélj valakinek a problémáidról aki segíthet!!
2009. aug. 4. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/50 anonim ***** válasza:
40%
remélem,félelmedbe leállsz a dugással és -ha máshogy nem-, szűznemzéssel esel majd teherbe, és TE leszel az első akivel ez a "csoda" megtörténik a szűzmária óta... LoL, kurwára nem hiszlek el..
2009. aug. 4. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/50 anonim ***** válasza:
79%
Inkább olvass utána vagy azt kérdezd hogy kell a gumit biztonságosan használni, meg arra figyeljetek a barátoddal hogy pl. ha ő a farkához nyul már ne nyuljon neked oda, vagy ha te nyulsz a farkához ne nyulj magadhoz.
2009. aug. 5. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!