Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Így már úgye 100%-os a biztonság?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Így már úgye 100%-os a biztonság?

Figyelt kérdés
Nagyon félek a teherbe eséstől így gumival és pharmatex hüvelytablettával is védekezek.De azt hallotam,hogy az anorexiás lányoknak elmarad a menstruáciojuk és igy egyáltalán nem eshetnek teherbe.Ezért én is szeretnék anorexiás lenni,hogy elmaradjon a havim és akkor 100%-osan biztos legyen,hogy nem eshetek teherbe.Így már úgye 100%-os az biztonság?
2009. aug. 4. 21:05
1 2 3 4 5
 41/50 anonim ***** válasza:
60%
100% biztonság nincs. Szűz Mária is teherbe esett valahogyan.
2009. aug. 5. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/50 anonim ***** válasza:
77%
ha ez télleg igaz,akkor egy szánalmas kis g*ci vagy..hányingert kaptam a kommenteidtől.ha ennyire félsz a teherbeeséstől, akkor minek szexelsz? túl korai neked..attól,hogy menstruálsz,meg van melled,nem azt jelenti,hogy érett vagy a szexre.. az anorexiáddal meg húzz a f*szba..egyik barátnőm majdnem belehalt..meg nem mersz elmenni dokihoz? pedig ha szexuális életet élsz évente kéne járni..méhnyakrák szűrés stb.. bár szerintem hiába magyarázok neked..sötét,primitív balf*sz vagy..
2009. aug. 5. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/50 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Utolsó válaszolo nekem pedig a testvérem volt anorexiás tudom milyen súlyos 3 évbe telt míg talpra állt de amíg te nem éled át azt amit én addig úgy is csak leszólni tudsz.
2009. aug. 5. 12:20
 44/50 anonim ***** válasza:
100%
Használj tablettát és óvszert 100% hogy nem leszel terhes
2009. aug. 5. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/50 anonim ***** válasza:
79%

Csak akkor 100%, ha no szex, no petting. A sterilizáció a legbiztosabb. Aztán az antibébi, hüvelygyűrű és az óvszer. Ha szakad a gumi még mindig ott a 72 órás tabi.

Ja és fordulj pszichiáterhez az anorexiáddal.

2009. aug. 5. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/50 anonim ***** válasza:
79%

Már ne haragudj, de te tényleg egy idegbeteg nemistudommi vagy.

Már bocs, hogy ilyen tapintatlanul így nekedszegezem a kérdést, de.. Megerőszakoltak? Mert nem vagyok képes felfogni, hogy mi lehet az, ami ennyire taszít az orvosokban.

2009. aug. 5. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/50 anonim válasza:
100%

Hat figyelj igy nem lehet megoldani semmit!!!Hogy is juthat ilyesmi az eszedbe.....nem ertem!

Mi lenne ha megprobalanl megnyugodni.es el kezdenel normalis emberkent gondolkozni!!Probald ki, mert szerintem hasznalni fog es rajossz h nem kell anorexiasnak lenned ahhoz h ne legy terhes.....ez hulyeseg.....ha egyedul nem megy a megnyugvas kerj segitseget mert lehet szukseged van ra!!!!

2009. aug. 5. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/50 anonim válasza:
0%

Yesszus te hany ewes wagy?

Nem wolt gyerekszobad , wagy sokat wertek szuleid??

Nem gondoltal arra hogy kesobb csaladod legyen? Apacanak keszulsz??Ne legy huje , gondoly bele ugy akarsz elni mindt egy remete negy fal kozott bezarwa??

Nezz korul minden nemzet szaporodik mindt a hangya a megyar me sajat magat irtja??

Hey ebrezto ne legy agyas ....

2009. aug. 17. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/50 anonim válasza:
baz*meg inkább ne szexelj te h*lye k*rva
2011. dec. 30. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/50 Vuk-91 ***** válasza:
Nem akarok ezen a bolygón élni >_<
2014. márc. 17. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!