Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Hány éves kortól lehet?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány éves kortól lehet?

Figyelt kérdés

Ha én még nem múltam el 18 és szeretném elkezdeni szedni fogamzásgátlót el kell mennem nőgyógyászhoz hogy vele írassak fel gyógyszert?

És ha elmegyek akkora szüleimmel kell megjelennem?


2009. aug. 5. 20:57
 1/5 anonim ***** válasza:
93%
Szedhetsz, mehetsz egyedül is.
2009. aug. 5. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
91%
Nőgyógyászhoz mindenféleképpen el kel menned,ő tudja melyik gyógyszer alkalmas neked. A szüleidnek nem kel menni.
2009. aug. 5. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha a szexhez nagy vagy, dokihoz menni is felnőttnek kell érezned magad. Kiskorúnak is felírják.
2009. aug. 5. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

a nőgyógyásznak gőze nincs róla melyik a neked alkalmas, mert a kezedbe nyom egy beutalót laborra (90%-uk még az eredményt sem várja meg) és megkérdezi hogy milyen árban szeretnél. ezt csak azért írtam mert mindenki azt hajtja hogy a nőgyógyász tudja mi a jó neked. egy nagy francokat, nekem 3 félét írt fel 3 különböző orvos és iszonyat mellékhatásaim voltak mire meguntam és én magam néztem utána a neten a tabiknak, olvastam egy csomót, fórumokat meg mindent és láss csodát, amit az én konkrét kérésemre írt föl már több mint egy éve bevált.


kérdésedre a válasz: nem korhatáros, nem kell szülői beleegyezés.

2009. aug. 5. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszokat... Sokat segítettetek :D
2009. aug. 5. 22:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!