Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Még nem szedtem fogamzásgátlót...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Még nem szedtem fogamzásgátlót, de szeretnék feliratni és nemsokára megyek nőgyógyászhoz. Mire számítsask? (16 éves vagyok)

Figyelt kérdés
Ha lesz vizsgálat, hogyan zajlik? Lesz vérvétel?
2009. aug. 6. 14:03
 1/10 anonim ***** válasza:
Egy csomó ilyen kérdés van, nézz utána. Le kell vetkőznöd, megvizsgál ott... ami nem kellemes, ha olyan akkor lesz vérvizsgálat, ha nem akkor egyből felírja a tabit.
2009. aug. 6. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Szűz vagy? Ha igen, a hüvelyedbe felnyúl, kenetmintát vesz (méhnyakrák szűrés), ha nem, akkor állítólag a végbélbe nyúl fel hogy megvizsgáljon.

Nekem nem volt vérvétel. Megmondod hogy gyógyszert szeretnél. Elmondhatod hogy max 5-6 ezret szánsz rá, vagy h 2-3 ezer ft-sra van csak pénzed. Nekem a doki olyat írt ki egyszer, hogy a 3 havi majdnem 7 ezer ft volt.

Ne félj, a doki nagyon aranyos lesz veled.

2009. aug. 6. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
mi a bajnak neked még tabi, gondolom nem szex miatt kell
2009. aug. 6. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
de a szex miatt kell,mert a barátom nem szereti az óvszert és mondta,h szedjek tabit...
2009. aug. 6. 14:13
 5/10 anonim ***** válasza:
Azért a pasik részéről ez igazán szemétség hogy azt mondják "nem szeretik az óvszert",ennyi erővel a lány meg mondhatná nem szereti a tabit.Azért a pasiknak is lehetne esze hogy gondolkodik és rájön hogy ilyen fiatal korban néhány lánynak nem tesz jót a tabi! egy lány szervezetét befolyásolja a tabi,a pasikat az óvszer viszont nem!
2009. aug. 6. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Szia, férfi vagyok.


Nem értek egyet a nők tablettáztatásával. Ráadásul az óvszert én is utálom... Igaz, minden lány, akivel összejöttem, imádta az orális játékokat, a befejezést is.


Szóval szörnyen gerinctelen dolog tönkrevágni valaki hormonrendszerét csak azért mert utálja a gumit egy férfi...

Beszéljétek meg, vagy hagyd ott. 16 évesen még nem szexeltek mindennap!

2009. aug. 6. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Az én párom sem szereti a gumit, mégis egyetért azzal, hogy inkább ne szedjem a gyógyszert, így most én is abbahagyom. Gondolom nem a barátod fogja fizetni háromhavonta az esetleg 8-9000 forintos tablettát... Jól gondold meg, hogy szükséged van-e rá, még bőven fejlődik a szervezeted.

20/l

2009. aug. 6. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
16 éves lány vagyok én is. a barátommal mi is élünk szexuális életet már egy ideje. felvetette hogy mi lenne, ha elkezdenék tabit szedni. erre mondtam neki hogy azt még nem szeretném, mert azért az mégiscsak nagyon komoly dolog, nem akarok 'beleavatkozni' a hormonrendszerembe, elvégre még nagyon fiatal vagyok. megértette, felfogta, elfogadta. szerintem ti is beszéljétek meg. ha az én barátom ezt nem lett volna képes megérteni, akkor elgondolkoztam volna azon hogy biztosan vele akarok-e lenni...
2009. aug. 6. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Én is nem rég mentem tablettát felíratni. Elmondtam, hogy mi célból vagyok ott, levetkőztem. Mondtam neki, hogy még nem volt szexuális kapcsolatom, és ezt jól is tettem, mert így nem vett semmilyen mintát, hanem az ujjával nyúlt fel a hüvelyembe, a hasamat pedig nyomkodta, kitapogatta a méhemet. Ennyi volt a vizsgálat. Utána felöltöztem, felírta a gyógyszert, elmondta róla a tudnivalókat, és válaszolt a kérdéseimre. Nálam sem volt semmi vérvétel. :)
2009. aug. 6. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Elég baj az, hogy vérvétel nélkül írta fel, ugyanis még ultrahang is jó lenne. De a vérvételre van a legnagyobb szükség. Csak egy csomó orvos felelőtlenül felír valamit. És ebben nincs semmi mosolyognivaló, ahogy az utolsó tette.
2009. aug. 6. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!