Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ilyenkor ez a terhesség dolog...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyenkor ez a terhesség dolog hogy van?

Figyelt kérdés
Aki fogamzásgatló szedése mellett esik teherbe annak is meg jön a 7 napos gyógyszermentes naoban vagy hogyan van ez?Mert ugye ez a 7 napban egy megvonásos vérzés nem természetes.
2009. aug. 10. 10:56
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha szedsz fogamzásgátló tablettát, akkor védve vagy, még a megvonásos vérzés alatt is. Viszont, nagyon ritkán fordul elő, hogy 100-ból 1 embernél terhesség lesz a vége.
2009. aug. 10. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
nem úgy értem h a 7nap szünet alatt esek teherbe,hanem úgy hogy a tablettaszedés alatt leszek terhes (ami ritka,de nekem ez az első levelem volt és nem vártam meg az egy hónapot),akkor ha netán terhes lennék akkor is megjönne a 7nap szünetbe?
2009. aug. 10. 11:28
 3/5 anonim ***** válasza:
74%
Hamarabb és biztosabb választ kapnál, ha fölhívnád az orvosod.
2009. aug. 10. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
igen, általában megjön egy darabig. ha nem tűnik fel a terhesség, bár azt kétlem, akkor 3-4 hónapig is akár a gyógyszer mellett.
2009. aug. 10. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hát én is pont ettől tartok. Gyogyi mellett sokkal nehezebb észrevenni. Nekem a legtöbb ismim még gyógyszer nélkül is menstruált az 1. hónapokban. gyogyival meg mesterséges minden. Fogalmam sincs, mi az, ami rögtön egyértelművé tenné, hogy teherbe estél a gyogyi mellett. Ha nem szenvedsz mellékhatásoktól, akkor könnyebb észrevenni. Nekem pl hányinger, puffadás, mellfeszülés mindig van. Így fel se tűnne, ha teherbe esnék, mert biztos mellékhatásnak tulajdonítanám, nem terhességnek.
2009. aug. 10. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!