Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Előfordulhat, hogy közvetlenül...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Előfordulhat, hogy közvetlenül szeretkezés után "jelzi" valami, hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés

bocsi, hogy hülyén fogalmaztam meg. szóval délelőtt lefeküdtem a barátommal, és valami furcsa volt, azóta is olyan furcsán érzem magam. Óvszerrel védekeztünk, elvileg nem volt semmi probléma, barátom nem ment el, de mégis olyan furcsa. "mocorog" a hasam, meg hasonlók. csak pszichés oka lehet? képzelegnék? még nincs túl nagy tapasztalatom ezen a téren, ezért kérdezem. jártam biológia órára, és nem vagyok hülye, csak túlságosan aggódó típus, ezért nem kérek bunkó válaszokat. köszi

18/L


2009. aug. 10. 14:24
 1/9 anonim ***** válasza:
Csak pszichés oka lehet.... vagy gyomorrontás, ilyenek
2009. aug. 10. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

persze ha megszólal a kis csengö a fejed felett akkor terhes vagy. najo nem. sztem csak bemagyaráztad:)

én egyszer bemagyaráztam h terhes vok mert hüvelykúppal védekeztem. hát v 2 hetet késett a menzesz, addig majd bekattantam:S aztán csiniztem egy tesztet és semmi baj nem volt. másnap meg is jött.

de te leghamarabb 2 hét mulva tudhatsz biztos eredményt egy teszt után. de am ha gumit használtatok és nem szakadt nem hiszem h bajlehetne.

am mi az h mocorog? nem lehet h összekajáltál vmit? ha terhes vagy és mocorog akkor az mártöbbmint 3 hónaposan van. és kerekedsz:) azt bittos észre veszed:D

sztem ne aggodj:D

2009. aug. 10. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szia! ez megdöbbentett! én is teljesen ugyanígy érzek ma mint te! egyáltalán nem vagy hülye, ezekszerint szerencsére én sem! :) szerintem is pszichésen beképzeljük magunknak. próbálj nem erre gondolni, én is ezt teszem, hisz nem történt semmi baj, a te párod sem ment el benned, és ti is védekeztetek.
2009. aug. 10. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
igen elképzelhető, én is tudok egy ilyenről!
2009. aug. 10. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

nem a baba mocorog. és nem is a hasamat rontottam el. az alatt érzem a nem is tudom, mit...

azt hiszem, volt már ilyen érzésem, de még semmi nem lett belőle.

2009. aug. 10. 15:54
 6/9 anonim ***** válasza:
Dehogy, kizárt :D Ennyi idő alatt még be se ágyazódhatott a petesejt. Nyugi, gumival védekeztetek, ráadásul el se ment...nincs semmi baj :)
2009. aug. 10. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Év is képzelgettem már ilyet, de végül kiderült, hogy feleslegesen izgultam! :)
2009. aug. 10. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
köszönöm
2009. aug. 10. 21:30
 9/9 SzokkenoSzar ***** válasza:
Max ha nem használtatok volna gumit, akkor jelezte volna a riadt arc és az azt követő "hopp ez becsurgott" mondat.
2009. aug. 13. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!