Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lehetek terhes hogy ha ez a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetek terhes hogy ha ez a 6. levél fogigátlóm nem hagytam ki egy szemet sem,volt h a barátom párszor elment bennem?

Figyelt kérdés
De olyanokat érzek mintha mozogna bennem vmi és hányingerem is van néha.Vagy csak az idegtől?
2009. aug. 11. 18:01
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem béka nőtt a hasadban.
2009. aug. 11. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
6. levélnél miért lennél terhes?
2009. aug. 11. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
de félek h a gyógyi miatt mindig megjött és közben terhes vagyok...
2009. aug. 11. 18:04
 4/8 anonim ***** válasza:
lehetsz. csinálj tesztet.
2009. aug. 11. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Ugyan..ha normálisan szedted, nem lehetsz terhes.

Nézz csak utána..bár nem mindegy hány tabletta után kezdtetek szexuális életet élni..

2009. aug. 11. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Basszus azért hívják FOGAMZÁSGÁTLÓNAK. Nem lehetsz terhes, csak az idegeskedés miatt produkálsz tüneteket! Ha nem sikerül megnyugodni, akkor inkább tényleg csinálj tesztet vagy menj el dokihoz!!
2009. aug. 11. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
És miért szedsz gyogyit, ha a barátod nem mehet el benne??? Pont azért találták ki... Ha rendesen szedted, nem lehetsz terhes.
2009. aug. 12. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat=)
2009. aug. 13. 16:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!