Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ronda pasik! Ez lenne a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ronda pasik! Ez lenne a megoldás arra, hogy legalább néha csajhoz jussatok?

Figyelt kérdés
Most néztem a tv2 őn a Napló c. műsort. Egyre gyakoribb, hogy pasiák tesznek fel hirdetést vagy csajok, hogy árulnák a testüket. A kitartók természetesen a pasik. Megbeszélnek egy találkát a lányokkal, és időpontot egyeztetnek. Általában ez heti két alkalom szexel eltöltve. Ez ugye havi 8. A pasik akik feltették a hirdetést, átlagban egy alkalomért 20 ezer ft ot fizetnek. Vagyis a csajotoknak, aki nem is az, de hetente 8 szor mégis közösül veletek, 160 ezer ftot kell fizetnetek. Tehát ha gazdagok vagytok akkor nyugodtan feltehetitek a hirdetéseiteket, mert ahogy néztem a műsorban, legtöbbször csinos egyetemista lányok tömkelege szokott rá válaszolni. Vagyis bár nem szeretné, mégis árulni fogja a testét. Mert a tandíj rákényszeríti. Ti ebben benne lennétek, hogy tulajdonképpen nem is igazi prostikkal, hanem egyetemista lányokkal létesítsetek ilyen szexkapcsolatot?
2012. nov. 4. 19:49
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
Szeretnéd ezt csinálni?
2012. nov. 4. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 A kérdező kommentje:
Nem válogathatnak ezek a lányok. Vagy kell a zsé, vagy bye bye. Meg hát ha nagyon le vannak égve, nincsenek olyan helyzetben, hogy válogathatnának. Ha te nem eszel 1-2 hétig semmit sem, akkor a sült patkányt vagy a kissé avas tökfőzeléket is két pofára ennéd. Hidd el, tudom miről beszélek.
2012. nov. 4. 20:07
 13/27 A kérdező kommentje:
Egyik ismerősöm is börtönben ült és 2 hónap börtönkoszt után az általa annyira gyűlölt házias paradicsomos káposztát úgy ette, mint akinek az a kedvence. Az a baj veletek ronda pasik, hogy kishitűek vagytok. És az ilyen tuti dolgot is félve tennétek meg. Így nem lesz nőtök sem rendes, sem pedig ribi.
2012. nov. 4. 20:09
 14/27 A kérdező kommentje:

,, Nem azért, de engem egy hivatásos sem vállalna be, nemhogy egy átlag egyetemista punci..."


Hidd el, ha nem vagy szörnyszülött két fejjel és nincs ritka degeneratív betegséged (pl valami irtózatós bőrrák féleség), akkor minden prosti bevállal ha van pénzed. Egyre megy nekik.

2012. nov. 4. 20:12
 15/27 anonim ***** válasza:
#14: Átlag alatti vagyok, ráadásul undorítóan sovány. Ez pont elég. Ráadásul annyira anyagilag sem vagyok eleresztve.
2012. nov. 4. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 A kérdező kommentje:
De ha undorítóan sovány vagy, akkor miért nem jársz le minden nap kondiba fősulin, egyetemen (ingyenes ott) és akkor lehetne egy jó tested és mindjárt több sikerélményed lenne. Persze ha pénzed is lesz előbb vagy utóbb. Mert az a csajozásban a 80% os nyerőfaktor sajnos.
2012. nov. 4. 20:18
 17/27 anonim ***** válasza:

Több hónapja csinálom, eredmény nélkül. Betegség miatt vagyok sovány, ezen soha semmi nem fog változtatni.


De magyarázhatom én ezt egészséges embereknek naphosszat, csak mosolyognak, vagy oltanak...

2012. nov. 4. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 A kérdező kommentje:
Haveromnak akkora kilincs orra és olyan fura arca van, hogy hozzá képest mr Bean egy modell pasi. Ráadásul haverom 173 centi és 95 kiló, jócskán zsíros malac is szegény. Eddig 8 szor volt prostihoz és egy sem küldte el. Volt egy barátnője is már. 27 éves.
2012. nov. 4. 20:21
 19/27 A kérdező kommentje:
Volt egy ilyen ismerősöm Patakon a Refi Gimiben. Dokinak hívták. Csontsovány volt de mégis lett csaja. Ja és csak 166 centi magas volt ha jól emlékszem. A másik meg olyan betegségben szenvedett, hogy sehol egy szőrszál nem nőtt rajta, se a fején, se haj, sem szemöldök, sem nemi szőrzet. De annak is lett csaja. Akkor meg mi a gond?
2012. nov. 4. 20:24
 20/27 anonim ***** válasza:
Ők élvezték az életet. Számomra pedig minden nap szenvedés. Ennyi a különbség.
2012. nov. 4. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!