Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Vastagabb pénisszel rendelkező...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vastagabb pénisszel rendelkező fiúk! Milyen óvszert használtok?

Figyelt kérdés
A páromnak 15/4,3 cm. Azt mondja, a hagyományos (52 mm) óvszerek szorítják. Lifestyles (54) és durex (56) viszont nem. A probléma az, hogy mind2 óvszerrel történt már baleset és abszolút nem bízom bennük, másrészt nem is jók, mivel nem elég síkosak és hamar kiszáradnak. Tudnátok ajánlani másikat, ami nem 52 mm-es, hanem annál nagyobb? Az se baj, ha noname márka, mivel szedek gyógyszert is, de azért a gumit nem akarom teljesen elhagyni. Légyszi márkát és méretet is írjátok oda. Lehetőleg ne szexshopban beszerezhetőt írjatok.
2009. aug. 12. 14:28
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Cletex X
2009. aug. 12. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Csak úgy a magányodban próbálj megtölteni vízzel egy óvszert. Nézd meg, hogy mennyi víz megy bele. Aztán emlékeidben kutatva hasonlítsd össze párod extrém méreteivel ( mármint vastagság, hosszúság ). Szerintem 4-5 szörös lesz az eltérés az vízzel töltött óvszer javára.

Nem tudom, hogy milyen jellegű baleset történt veletek többször is. Mi is óvszert használunk évek óta, minden probléma nélkül. Arra odafigyelek, hogy ha nincs meg a természetes síkosítás ( hüvely nedvesség ) akkor bekenem síkosítóval.

Persze én is jobban szeretem a boxer alsót mert az nem szorít. Ahhoz, hogy megfelelően védjen az óvszer, rendesen rá kell simulnia a péniszre.

Szerintem sima hiszti a párod részéről ha tudja, hogy gyógyszert szedsz.

2009. aug. 12. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Próbáltam a vizes tesztet, tudom, hogy nyúlik. A masculanra azt mondta, hogy szoros. Én viszont csak azt az óvszert szeretem. Azzal sosem volt gond, nem szakadt ki és csúszott le, mint a többi, mellesleg olcsóbb is. Nem tok vele mit csinálni, de csak a durexre és a lifestylesra mondja, hogy nem szorít. Nem merek 52-es méretű óvszert venni :S
2009. aug. 12. 14:45
 4/13 A kérdező kommentje:
Amúgy használunk mindig síkosítót, mégis megtörtént a baj.
2009. aug. 12. 14:45
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
A Cletex X tényleg k....a jó
2009. aug. 12. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
hát pedig totál fölösleges a gumi ha gyógyszert szedsz csak pénzkidobás. a durex és a lifestyles a két legjobb mindenhol elérhető óvszermárka nálunk. elárulom hogy egyik óvszer sem lesz olyan síkos hogy ússzon. nem az óvszer száraz hanem te. ezeken kívül pedig megjegyezném hogy én 4-5 évig védekeztem óvszerrel és soha egyszer sem szakadt ki, így fel sem tudom fogni hogy az a napi 4-5 ember aki ide ezzel jön, vajon mit művel a gumival megrágja használat előtt vagy fogalmam sincs, jó lenne már egyszer ha valaki ezt kifejtené. az óvszer csak akkor szakad ki ha helytelenül használják!
2009. aug. 12. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Nálunk azért szakadt, mert xar fajta a gumijuk. Kiszáradt és hiába kentük síkosítóval, mégis kiszakadt. Masculannal sosem volt ilyen gond, mert csicsog a síkosítótól, amikor kiveszem a tasakból még akkor is áll benne a síkosító. Ellenben mire a durex vagy a lifestyles felkerül, azon már semmi síkosító nincs, mert le van spórolva róla és az a kevéske, ami rajta van, az meg az ember kezén marad felhúzáskor. Hát ezért utálom ezt a 2 márkát, de sajna nem tudok mit tenni, mert csak ezek jók a páromra :S Amúgy meg nem szeretnék gyereket, ezért használunk mindig gumit is a végén. Sokszor van hasmenésem és gyakran kell bekapjak ilyen olyan gyógyszereket, vitaminokat. Ezért jobbnak látom gumit is használni.

Ami gumit ajánlasz, hol lehet beszerezni? Mekkora a mérete?

2009. aug. 13. 07:12
 8/13 A kérdező kommentje:
Remélem nem vagy olyan gyökér, hogy autógumit ajánlgatsz, mert ha nem lenne egyértelmű, óvszerről érdeklődtem.
2009. aug. 13. 07:14
 9/13 anonim ***** válasza:
Igaság szerint a Durex az egyik legjobb óvszermárka. A síkosító sem kevés, épp elengednő véleményem szerint. Valóban, inkább te vagy az, aki nem elég nedves, és lehet, hogy egy kicsit több síkosítót kellene használnotok még pluszba. Vagy pedig, a lehetséges válaszok a problémáitokra: túl sokat fogdossátok az óvszert mire helyesen felhelyezitek; lejárt óvszert használtok, ami ezáltal nem elég síkos... És igen.. az hogy elővigyázatosabb vagy, nem probléma, mellesleg így 99%-os a védelem.
2009. aug. 14. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
ohh valóban nálam már kétszer kiszakadt és hidd el hogy ugy használtuk ahogy kell utána meg rohangálhatunk 72órás tabiért mellesleg vannak olyan síkosítók amelyeket nem ajánlanak gumi mellé mert roncsoják a gumi anyagát vagy valami ilyesmi én nem tudok nagy méretű gumit mondani de azt elmondhatom ha tartós párkapcsolatban élsz és szedsz gyógyszert akkor meg próbálhatnátok gumi nélkül
2009. aug. 15. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!