Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Abortusz után gyerek?!

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Abortusz után gyerek?!

Figyelt kérdés
Sajnos volt egy abortuszom 3 évvel ezelőtt(nem tehettem mást!!)Rögtön a beavatkozás után 1 hónappal el kezdtem fogamzás gátlót szedni.A gyógyszer szedését abba hagytam 8hónap után mikor is úgy döntöttünk az akkori párommal hogy most már készen állunk egy babára.Több mint 4hónapig próbálkoztunk,sajnos nem jött össze amire a kapcsolatunk rá is ment.Utólag beláttom jobb volt ez így.Most van párom lassan 2 éve és nagyon szeretnénk kisbabát,2-2ésfél hónapja próbálkozunk.Sikertelenül.Nem tudom velem van-e a baj?Én nagyon szeretném..
2012. nov. 7. 13:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
31%
Vannak olyan nők akiknek az abortusz után már nem lehet gyerekük.
2012. nov. 7. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
El kell menned nőgyógyászhoz és elmondani, hogy ez a problémád van. A vizsgálatok után kiderül, hogy lehet-e gyereked vagy sem. Itt senki nem fogja tudni megmondani konkrétan, hogy veled van-e baj vagy valami más miatt nem jött még össze.
2012. nov. 7. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
köszönöm a gyors válaszokat!
2012. nov. 7. 13:22
 4/11 anonim ***** válasza:
Ezernyi oka lehet. Sokan abortusz nélkül is hónapokig, évekig próbálkoznak. Az orvos tud csak biztosat mondani. (hiszen nem lehet tudni, nem éppen akár két olyan férfit fogtál ki, akik kevésbé termékenyek)
2012. nov. 7. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Szerintem korai az aggodalom, legalább fél évi sikertelenség után van értelme kivizsgálásnak. Akkor is a fiúnál kezdig a vizsgálatot. Sok szerencsét!
2012. nov. 7. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Igen igazad vam,ez lesz! Hiszen biztosra kell tudnom.

Valahol azt olvastam 1 év intenzív próbálkozás után "kell" orvoshoz fordulni...

Köszönöm a választ!

2012. nov. 7. 13:45
 7/11 anonim ***** válasza:

Jaj ne 4 hónap alatt nem sikerült úristen, és most két és fél hónapra jesszusss.....


Szerinted ez pöcre megy, csak csettintened kell és kész?


2 év intenzív próbálkozás ellenére nem jön össze, na akkor kell aggódni, és orvoshoz menni.

2012. nov. 7. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

nem,nem úgy megy! Ezzel tisztában vagyok,és tudod kicsit aggódom és feltettem a kérdést hátha volt már valakinek hasonló vagy esetleg ilyen tapasztalata!

Érdekelt!

De azért köszönöm választ!

2012. nov. 7. 14:50
 9/11 anonim válasza:
Ez kinek hogy jön össze.Van aki 6-7 ab után is tud menni nyolcadikra,van aki egy kaparás után már nem esik teherbe.Az élet furcsa játéka...
2012. nov. 8. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Szerintem nyugodj meg, igen, az abortusznak lehet ilyen következménye, de az, hogy nem jött össze ennyi idő alatt, nem feltételez meddőséget.

A legtöbb helyen azt ajánlják, hogy várjatok egy évet, és ha egy év alatt sem jön össze, érdemes elmenni kivizsgáltatni magatokat. Addig élvezzétek a helyzet adta szabadságot :)


Millió meg egy pár védekezik különböző módokon, nektek erre már nem kell gondot fordítani, hiszen babát szeretnétek, élj a lehetőséggel!

2012. nov. 8. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!