Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » 16/L vok már meg kellett...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

16/L vok már meg kellett volna jönnie de csak barnás folyásom van mi ez? Egy terhesség nem jönne jól :S

Figyelt kérdés
védekeztünk mielőtt vki leszólna.... Kicsit félek :S
2009. aug. 13. 17:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
2009. aug. 13. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
azt hozzá teszem h a barátom el se ment és gumi is volt rajta
2009. aug. 13. 17:14
 3/11 A kérdező kommentje:
és még vmi :) minden jel megvolt ami a mensire szokott nekem utalni pl: idegesség pattanás... és most a hasam is görcsöl ahogy szokott de még sincs meg :S azt olvastam h terhesség is lehet amit nem akarok :S
2009. aug. 13. 17:25
 4/11 anonim ***** válasza:
Ha védekeztetek óvszerrel, és el se ment, akkor nem vagy terhes. ne idegeskedj, mert attól is késhet. Sztem azért van barna folyásod, mert pusztán késik a menzeszed. nyugi! :)
2009. aug. 13. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
köszönöm h válaszoltál :)
2009. aug. 13. 17:32
 6/11 anonim ***** válasza:
Szerintem se lehetsz terhes. Szóval nyugodj meg.
2009. aug. 13. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy csak meg fog jönni, nekemis volt már iylen h 1-2 nap barnás aztán megjött :) ha meg védekeztetek akkor nyugi, ne parázz mert idegességtől is késhet
2009. aug. 13. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat egy kicsit megnyugodtam :)
2009. aug. 13. 19:38
 9/11 anonim válasza:
Terhes biztos nem vagy és nekem pl. több napig is ilyen barnás folyás szokott lenni mielött megjönne. Volt olyan is hogy 2 hónapig kimaradt, de aztán minden rendben ment, szóval ne aggódj ^^
2009. aug. 13. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ha nem volt gond a gumival, akkor nem lehetsz terhes.A szokatlan mensi terhességi tünet is lehet, de lehetnek más okai is.
2009. aug. 14. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!