Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Revalid és lyndinette 20....

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Revalid és lyndinette 20. Befolyásolja a fogamzásgátló hatását?

Figyelt kérdés
2009. aug. 14. 14:13
 1/6 anonim ***** válasza:
9%
??????? lyndinette is egy fogamzásgátló.
2009. aug. 14. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
erre én is kiváncsi lennék.. az első kérdezőnek vajon mi nem volt világos?:D
2009. aug. 14. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
jah már rájöttem csak ő nem ismeri az írásjeleket, ott van egy pont. arra kíváncsi a kérdező hogy a revalid befolyásolja-e a lyndinette hatását... de amúgy szerintem igen,most hogy így belegondolok mert én szedtem revalidot régebben és tele van élesztővel ami köztudottan rohaszt a gyomorban így lehet hogy befolyásolja a tabi felszívódását. olyan mint a sörélesztő. de amúgy nem tudom, valaki aki tutira tudja megírhatná.
2009. aug. 14. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
50%

Nem tudom, mennyire vagytok tisztában azzal, hogy a fogamzásgátlót nem sok minden befolyásolja.

Egy gyógyhatású készítmény (esetünkben vitamin) véleményem szerint, nem fog gondot okozni. Ha mégis okozna, az úgyis fel lenne tüntetve egyiken, másikon.

Amúgy meg ennyi erővel akár bármely étel gyengíthetné a hatást. :)

2009. aug. 14. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Már bocsánat, de az antibiotikum nem gyógyhatású készímény? És a fogamzásgátló papírjára is rá van írva, hogy az antibiotikum szedésénél vigyázni kell, mert csökkenti a fogamzásgátló hatását. Felesleges fikázni a kérdezőt, érthető hogy aggódik.
2009. aug. 14. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Bele van írva a tani tájékoztatójába, hogy mik azok a gyógyszerek illetve gyógyszertípusok, amik befolyásolják a hatását. Plusz a Revalid tájékoztatóját is el lehet(ett volna) olvasni.


A Revalid nem antibiotikum, tehát nem hat rá.

2009. aug. 15. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!