Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » 1,5 éve vagyunk együtt a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

1,5 éve vagyunk együtt a párommal. Eddig óvszer használtunk, de az egy már lecsúszott. Ezért valami más fogamzásgátló módszert keresünk. Tudnátok ajánlani valamit? 20/L

Figyelt kérdés

2012. nov. 17. 12:40
 1/8 okoska31 ***** válasza:
tabletta?
2012. nov. 17. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A barátnőm nuvaringet használ. Teljesen jó, és kevesebb hormon tartalma van.
2012. nov. 17. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Tabletta mellé hormontartalmat és árat is írjatok légyszi.
2012. nov. 19. 22:55
 4/8 okoska31 ***** válasza:

sajna abban már nem tudok mit mondani - pasi lévén.


viszont szerintem nőgyógyásszal mindenképpen egyeztetned kellene, hogy melyiket - már csak azért is, mert nem biztos, hogy akkora mázlid lesz, hogy tolerálja bármelyiket a szervezeted.

2012. nov. 20. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Maradjatok az óvszernél. Próbáljatok ki többfélét és biztosan lesz olyan, ami nem csúszik le. A fogamzásgátlóval

az a baj, ha később gyereket akartok, esetleg emiatt nem fog összejönni.

2013. jan. 7. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Vannak picike óvszerek is az ilyen kukikra. A DM-ben lehet is kapni, én ott veszem az XL-et. Remélem segítettem.
2013. jan. 7. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ha tablettára is váltassz, lyndinette 75öt semmiféleképpen ne szedj! Én voltam egy nőgyógyásznál, az elküldött, hogy nem elég vastag a méhnyálkahártyám, de arra már nem válaszolt, hogy ez mitől van, meg mit csináljak, hogy jobb legyen, annyit mondott, hogy jöjjek vissza 3 hónap múlva. Ez volt márciusban. Abban a kórházban jártam még párszor, másik osztályon, ismételten negatív tapasztalatokat szereztem. Úgy döntöttem, másik kórházba megyek, ami nem közkórház hanem félig magán. Hát, kb. 10 perc alatt felírta ezt az orvos nekem úgy, hogy épp, hogy megvizsgált, se vérvétel, se kérdés, hogy van-e valamilyen betegségem, csak felnyúlt az ujjával, és mire felöltöztem és visszamentem az orvoshoz az öltözőből abban a reményben, hogy elbeszélgetünk, hogy mi lenne jó nekem, mar egy öregasszonnyal diskurált, en meg megkaptam a kezembe a receptet és szó szerint maris hesegetteg ki.

Sokáig gondolkoztam, hogy kiváltsam-e, végül beadtam a derekam. Utánaolvastam, kérdezősködtem, majd nem hallottam sok rosszat róla, gondoltam biztos tényleg jó lesz. Az első egy hónap valami szörnyű volt! Jó, ha azt mondhatom, hogy 7 alkalommal szexeltem a barátommal, annyira nem kívántam a szexet. Hisztis voltam, idegbeteg, dobálóztam mindennel, ordibáltam, veszekedtem, útáltam ha valaki hozzám ért, ha valaki rámnézett, kötekedtem, hogy minél többet veszekedhessek, duzzogtam ha nem az volt, amit én akartam, és ha nem adtak igazat. A párkapcsolatom a szakítás szélén állt, majd mikor jott az egy hét szünet, elmúltak ezek a tünetek. A második levélnél a hasam fájt néha-néha, de szerencsére visszatért a vágy, viszont az első napokban olyan volt, mintha érzéstelenítőt fecskendeztek volna belém. Most, a harmadik levélnél minden rendben, de váltani fogok, az biztos.

Az orvos egyébként később kiderítve azért írta ezt fel, mert pattanásos az arcom. Csak éppen pont feleslegesen, mert ha rákérdezett volna, elmondhattam volna neki, hogy nem hormonpromléma vagy hasonló áll a pattanások hátterében, hanem szimpla kutyaszőr allergia, de mivel nem akarok megválni a kutyámtól, inkább beletörődök a pattanásokba. Illetve fehér mitesszerekbe.

2013. jan. 8. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Kedves Balazs123456!

Mien márkájú a XL-es óvszer, amit a dm-ből veszel?

Lehet,h nekünk is olyanra lenne szükségünk. :)

2013. jan. 10. 16:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!