Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mennyi idő, mire kézhez kapom...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idő, mire kézhez kapom a fogamzásgátló tablettát?

Figyelt kérdés
Ha elmegyek nőgyógyászhoz akkor úgy tudom, hogy kell vérvizsgálat, meg labor mielőtt felírna nekem fogamzásgátló tablettát. Ez mennyi időt vesz igénybe?

2012. nov. 18. 09:39
 1/6 anonim ***** válasza:

nekem a vizsgálat napján megcsináltak mindent. A laborom 2-3 nap alatt kész volt (vérvizsgálat), és csak azért kellett két hetet várnom, h a doki felírja a tablettát, mert újra be kellett jelentkezni.


Sztem változó. De annyira ne siess, általában egy hónap mire közel 100%-osan véd a tabi. 17L

2012. nov. 18. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha véreredménnyel mész akkor megspórolsz egy újabb kört. Nekem így kb két hét volt.
2012. nov. 18. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem mindig csinálnak vervizsgalatot. Ha pedig nem csinálnak, akkor aznap ki is válthatod a gyógyszert. A védettség pedig ha a vérzesem elso napján kezded szedni, akkor mar az elso szem után, ha több esik napon, akkor 7 nap után "működik", nem kell mar egy hónapot várni.
2012. nov. 18. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

off

Hogy tud menni már a labor eredménnyel,Háziorvos is ad beutalót laborba?Tudja mit kell kérni ilyenkor a laborvizsgálaton,Mi is pont ez elött állunk.

2012. nov. 19. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Utolsó: csak bemész a háziorvoshoz és elmondod miért szeretnéd és hogy nem mennél kétszer ( azért próbáltam meg mert nem igazán szeretek elmenni a nőgyógyászhoz). Simán elküldött vérvételre bár azt mondta menjek vissza azért hozzá is az eredménnyel, hogy megnézhesse. Szóval inkább megyek a háziorvoshoz kétszer...
2012. nov. 19. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
köszi,azóta már elintéződött így ahogy írtad.levették itt a vért az eredménnyel meg megyek a nőgyogyóhoz,azt már írhat is receptet.köszi
2012. nov. 21. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!