Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Használ e valaki fogamzásgátló...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Használ e valaki fogamzásgátló injekciót? Mi a véleményetek róla?

Figyelt kérdés
2012. nov. 28. 19:53
 1/6 anonim ***** válasza:

Nagyon nem ajánlom!

Nagy hormonadag, és sehogy sem tudod eltávolítani. Az is lehet, hogy 3 hónapig szenvedsz a mellékhatásoktól.

Másrészt, rengeteg nőnek évekig nem jön meg a vérzése, vagy végigvérzi a 3 hónapot, stb.


Ez a legrosszabb hormonos fogamzásgátló módszer.

2012. nov. 28. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az injekciót ha jol tudom csak akkor lehet használni ha már szültél gyereket. És itt nem sok ilyen ember van. Am állitolag a hormonokat elég keményen megkavarja.
2012. nov. 28. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Bárki kaphat injekciót, kedves második.
2012. nov. 28. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Én már szültem 3gyerekem van és már nem is akaruk többet.az elkötést nem lehet hiába van 3 gyerek de még 25 vagyok így nem ajánlota az orvos.
2012. nov. 28. 20:03
 5/6 anonim ***** válasza:

Tök mindegy, hogy ajánlja-e az elkötést vagy nem. Ha meg akarod csináltatni, akkor megcsináltatod. Még akkor is megcsinálják, ha vki nem szült.


Egyébként egyetértek az elsővel. A legrosszabb az összes hormonális módszer közül. Akármi bajod lesz, nem tudod kiszedni. És a mellékhatások nem mindig csak annyi ideig vannak meg, mint a fogamzásgátló hatás.

Olvastam pár fórumot, a nők talán 10%, ha elégedett volt vele, már azzal is sokat mondok.

Vkinek olyan vérzészavara lett, hogy kétszer kellett kaparni.

Válassz bármi mást szerintem...

2012. nov. 28. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én nem használnék injekciót, mert eltávolíthatatlan a szervezetből, ha valami gond van.

Az elkötést meg nyugodtan kérheted, most már bárkinek megcsinálják, kortól, gyerekek számától függetlenül.

Ha nagyon megváltozna az életed, és akarnál még gyereket, akkor alternatív módszerekkel lehet (pl. lombik, visszaállító műtét).

(Olvastam egyszer egy nőről, aki 3 gyerek után megözvegyült, aztán lett új párja, és közös gyermeket akartak, úgyhogy megcsináltatta a helyreállító műtétet, és így lett 4. gyermeke.)

2012. nov. 30. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!