Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Milyen problémák lehetnek az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen problémák lehetnek az óvszerrel (kiszakad, lecsúszik stb)? Nem vagyok 15éves tini. Lent részletezem

Figyelt kérdés
tehát mi történhet? kiszakad, lecsúszik, rossz minőségű (mondjuk én durexet használok, szal az sztem a legjobb)....tudom, h 95%ban biztonságos, meg utánaolvastam a használatának már rég..meg minden.Tudom, h nem szabad, h víz érje, meg fel\le húzás stb...csak az érdekel, h milyen potenciális probléma van még...pl átengedi az ivarsejteket estleg...vagyis átengedheti...ilyesmmire gondolok
2011. nov. 10. 09:57
 1/5 Antimod ***** válasza:
Nem engedheti át, de nekem már kétszer kiszakadt, pedig nem volt rossz minőségű, és extra vékony sem. Mondjuk elég keményen "gyepáltam". :D
2011. nov. 10. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Katoonene válasza:
Nekem párszor leszakadt már (ugyancsak durex) ami nem orbitális gond, hanem az, hogy a férfiak többsége tudja, hogy kiszakadt, de azért is folytatja:) kamu, hogy nem veszi észre:) Nálam még az a gond, hogy az első 15 perc után cserélni kell, mert kiszárad, így nem pálya (nem a nő érdektelenségével van gond, mert csere után minden folytatódik rendben) Elméletileg ha minden rendben van használva, nem engedi át a nedűt, de ha bizonytalan vagy használhatsz még síkosítót, abban is van gedvaölő
2011. nov. 10. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
tehát, ha normálisan fel van húzva, semmi esetre sem engedi át a cuccot..ok..ez megnyugtató...csak van bennem egy olyan "mi van, ha valami történik?" érzés..de megnyugtatom magamat azzal, h a sok megszakítással védekező felelőtlen tinik pár százaléka esik csak teherbe...akkor mi, akik normálisan védekezünk, miért lenne gond...de akk meg eszembe jut, h általában az ilyenekkel tol ki az élet...aztán meg azzal nyugtatom magam, h sors meg szerencse nincs :D na mind1..csak kíváncsi voltam, h ha rendben van felhúzva, akk milyen komplikációk léphetnek fel.
2011. nov. 10. 21:05
 4/5 anonim ***** válasza:

Én jártam már úgy, hogy kiszakadt. De eleve fel sem kellett volna húzni, mert az elején látszott, hogy kicsi a fiúnak, dehát nem volt másik, és ezért próbálkoztunk. Szóval ha szűk, akkor inkább hagyjátok. Meg ha már kivetted a dobozból, akkor vigyázz, hogy hol tartod, mert a súrlódás tönkreteheti. Pl. farmerzsebben tilos tartani.

Meg azt is tudni kell, hogy ezeknek is van szavatossága, tehát ha lejárt, akkor ki kell dobni. Persze ez több év, jó esetben azért el fog fogyni :)

2011. nov. 11. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha mégis kiszakadna, van esemény utáni tabletta. 48 órával az aktus után be lehet szedni, irány a kórház, ott adnak ilyet.
2011. nov. 14. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!