Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Világosítsatok fel kicsit...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Világosítsatok fel kicsit hogy kb. mit kell nézni ha az ember óvszert vesz?

Figyelt kérdés
16 éves fiu vagyok és érdekelne. (még mielött valaki cseszegetne hogy így hogy szexelhetek ha ezt se tudom, közölném hogy nem élek nemi életet..sajna barátnőm sincs..csak érdekel)
2009. aug. 22. 20:44
 1/4 anonim válasza:
100%
Az óvszer szavatossági idejére kell leginkább figyelni,mivel ha lejárt,akkor használhatatlan,(illetve nem védhet kellőképpen!).Inkább jobb minőségűt válassz,mert azok valamivel jobb anyagból készültek,és nehezebben szakadnak el.Azt pedig,hogy milyen ízesítésű,formájú azt ízlés szerint természetesen neked kell eldönteni.(Az óvszeres dobozokban van tájékoztató azt mindenképpen tanulmányozd át!
2009. aug. 22. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
ok köszi még annyi hogy a méretet hogy tudom meg? vagy ez hülye gondolat, nincs méretezve?
2009. aug. 22. 20:54
 3/4 anonim válasza:
100%
Azt hiszem előfordul méretezés,de van olyan óvszerfajta,amit"univerzális" méret.
2009. aug. 22. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
aha kössz szépen
2009. aug. 22. 20:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!