Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Tegyük fel ha egy csajnak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tegyük fel ha egy csajnak szüksége van 72 orás tabletára! Akkor elöbb a saját körzeti orvosához kell mennie és onan beutalva nögyögyászhoz vagy egyböl nögyögyászt kell keresnie?

Figyelt kérdés
2009. aug. 24. 20:49
 1/6 anonim ***** válasza:
65%
még annyira sincs képben hogy tudja hogy a nőgyógyászhoz nem kell beutaló? az menő. nem kell háziorvoshoz menni, csak nőgyógyászhoz.
2009. aug. 24. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
most én kérdek valamit! ide csak köcsögök járnak?
2009. aug. 24. 20:56
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

nekem is volt rá szükségem sajnos..:S

én bementem a kórházba, ott a sürgősségire, elkérték a taj-kártyám és megkaptam a receptet 10 percen belül.

2009. aug. 24. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Csak simán elmész a nőgyőgyászodhoz vagy a kórházba a nőgyógyászatra és ott felírják a gyógyszert (esetleg meg is vizsgálnak előtte). Ennyi az egész. ;) 21/l
2009. aug. 24. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
47%
írjon neked legközelebb anyád tanácsot, ostoba tudatlan paraszt.
2009. aug. 24. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
hajjaj...ha még a beszerzés előtt ezt is meg kell kérdezned, akkor lehet már késő is bevenni... Nődoki írja fel, hozzá kell menni. Amúgy egyesek vény nélkül is kiadják, de attól függetlenül feltétlen nődokival kell konzultálni.
2009. aug. 25. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!