Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Most mit tegyek? Rosszkor...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mit tegyek? Rosszkor vettem be a fogamzásgátlót.

Figyelt kérdés
Késett a menstruációm már másfél hete, ezért a doki felírt egy gyógyszert rá, ami meghozza. Tegnap bevettem 2 szemet, majd a 2. szem után 1-2 órával elkezdtem vérezgetni, azt hittem megjött. Mivel pont ettől a ciklustól akartam újból fogamzásgátlót szedni, a vérzés láttán bevettem az első szemet. Csakhogy szerintem nem menstruációs vér volt, csak pecsételő vérzés, mert azóta sem nagyon jött meg rendesen. Most nem tudom mit tegyek, a hormonháztartásom amúgy is megzavarodott, nem hiába késett, meg még én is bekavartam neki. Mit tehetné? Szedjem tovább már a fogamzásgátlót, vagy majd ha megjött rendesen? Nem tudom hogy lenne a legjobb.
2009. aug. 25. 15:37
 1/7 anonim ***** válasza:
18%
Úgy lenne a legjobb, ha ezt az orvosodnak mondanád és nem nekünk...
2009. aug. 25. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
71%
szedd tovább a foggátlót, csak ne szexelj óvszer nélkül sztem addig, amíg megnem jön a kövi vérzésed. ha a tabletták végén nemjönmeg normálisan a menzeszed, menj vissza az orvoshoz.
2009. aug. 25. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
37%
nem tudom miért kellett elkezdened addig amíg nem volt egyértelmű határozott a menstruáció. mostmár ne hagyd abba szedd tovább de nem fog védeni az első hónapban, úgyhogy használj gumit is.
2009. aug. 25. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
71%
kedves előző....ha eccer a vérzés első napján kell bevenni akkor mégis hogy győződjön meg róla, h egyértelműen a menzesze e az a vérzés?:D ne vicceskedjünk már....:D:D
2009. aug. 25. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
61%
Senki nem hallott még róla, hogy a fogamzásgátlótól általában elmúlik a vérzés? Főleg ha az első napon kezded szedni... Ezer ilyen kérdés van és azt hiszem én a tajékoztatón is olvastam. Azétr van az eltolás is, amíg szeded, nem jön meg...
2009. aug. 25. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
57%

Ez teljesen normális, hogy nem vérzel annyira. Ne hagyd abba, mert abból tényleg hormonborulás lenne.

Nekem is úgy van, hogy kedden kezdem el szedni akkor még vérzek egy kicsit, de másnap már semmi nincs.

2009. aug. 25. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
89%
Orvos! Amúgy nekem is szinte alig jött vmi a legelső szemeknél.
2009. aug. 25. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!