Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lehetek terhes? Ti voltatok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetek terhes? Ti voltatok már hasonló helyzetben? Részletek lentebb.

Figyelt kérdés

Szinte mindig rendszeres volt eddig a menszeszem,most 2-szer kimaradt.A fogamzásgátlót rendszeresen szedem évek óta+A párommal nagyon ritkán vagyunk együtt..(mostanság sok a konfliktus)Csináltam kb 5 tesztet(utolsót 2napja)-mind negatív...Az egyik ismerősöm azt mondta,hogy lehet,hogy az állandó stressz miatt maradt el a vérzés,erről én is hallottam már..az létezik,hogy az összes teszt hibás és nem mutatja ki a terhességet?

Mielőtt ezt tanácsolnátok:bejelentkezek a nőgyógyászhoz...csak szeretném tudni,hogy volt-e már itt valaki ilyen helyzetben?!


2012. aug. 9. 21:13
 1/6 anonim ***** válasza:

Fogamzásgátló szedése alatt stressz miatt nem maradhat el a vérzés. Maximum csúszhat. De hogy kétszer elmaradjon...

Mióta szeded?

Vszínűleg teljesen elvékonyította a nyálkahártyád, egyszerűen nincs minek leválnia. Legalább fél év szünetet kellene tartani.

2012. aug. 9. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom ez mennyit segít, de én nemrég voltam először együtt valakivel. Védekeztünk, végig, tényleg maximális óvatosság, a partnerem tapasztalt, nem volt semmi gikszer. De késett 3 hetet. Kb szétidegeltem magam közben, pedig védekeztünk, szal szinte kizárt, de mégis. Teszteltem 1 hét késés után és negatív lett, 2 hete késett, akkor újabb teszt, végül 3 hét késéssel, de megjött. Olyan hosszúságú, intenzitású volt, mint szokott, sztem semmi okom aggódni. Viszont megint késik lassan 1 hete és akkor egyszer voltunk együtt azóta nem. Én már arra gondolok, hogy ez a borzalmas hőség is bekavar az ember szervezetébe.
2012. aug. 9. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszi,a válaszokat!

1. szerintem is elvékonyította---erre is gondoltam...1-2rövid szünettel 10évig szedtem a tri-regolt...már kijött minden mellékhatás-fejfájás,depi,libidó=0 .. s a nőgyógyászom gyógyszercserét ajánlott lassan féléve lindynette-et szedek..az első pár hónapban megjött ez mellett is,de most?...nem tudom...:(

2.a stressz mellett a melegre én is gondoltam,hogy bekavart...olyan kimerültnek érzem magam...mind fizikailag,mind idegileg..stb

2012. aug. 9. 21:29
 4/6 anonim ***** válasza:

Fogamzásgátló mellett nem kavarhat be a meleg. A tabletta nem a te ciklusodat szabályozza, hanem a tiédet kikapcsolja, és csinál egy mesterséges ciklust.

Folyamatosan adagolod a hormont, majd mikor megvonod a 7 napos szünetben, akkor a hormonszint csökkenés miatt leválik a nyálkahártya.

Ebbe nem kavarhat bele sem a stressz, sem a meleg.

Tarts legalább fél év szünetet. Azért 10,5 év tablettaszedés baromi sok.

2012. aug. 9. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Úgy döntöttem szünetelek,szombaton nem kezdtem el az újabb levelet...remélem "rendbe jövök"...
2012. aug. 14. 18:14
 6/6 A kérdező kommentje:
Én is úgy érzem,hogy elege van a szervezetemnek a gyógyszerből..
2012. aug. 14. 18:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!