Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ha minden nap tornázok és...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha minden nap tornázok és figyelek az étkezésre, akkor is van rá esély hogy meghízok a fogamzásgátlótól?

Figyelt kérdés
most szeretném elkezdeni a szedését. Félek, mert hízásra hajlamos vagyok.
2009. aug. 28. 02:02
 1/6 anonim ***** válasza:

évek óta a torna max az ágytornát takarja,eszek éjfél után is,akár zsirosat is,mégsem hiztam dekát sem,pedig szedek tabit vagy 2 éve

22/L

2009. aug. 28. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szia. Neten találtam olyan orvosi véleményt, hogy nem a tablettától híznak el a nők. Az előző válaszoló szerencsés, hogy ilyen alkat. Azért én az éjfél utáni evést nem javasolnám. Egyél egészségese, tornázz rendszeresen, akkor tuti nem hízol el. Én is gyógyszert szedek, és nem amiatt híztam. :) Hanyagoltam a tornát, de mikor megint elkezdtem járni, lementek a kilók.
2009. aug. 28. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
én igaz még csak 3 hónapja szedek fogamzásgátlót, általában csak arra figyelek h nagyjából tartsam a súlyom, és imádok nasizni is, de nem híztam a gyógyszer mellett, sőt 3 kg- fogytam csak az utóbbi 1 hónapban.
2009. aug. 28. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
nem fogsz meghízni ne aggódj.
2009. aug. 28. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Csak a mozgás nem segít. Én hiába mozogtam, mégis elhíztam és nem is megy le. Mellesleg nem is kevés jött fel rám :( Én folyton éhes voltam attól a xartól. Régóta tartottam a súlyom, de emiatt elhíztam :(
2009. aug. 28. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

van rá esély

de ahhoz ki kell próbálnod

észre fogod venni atipikus tabi-elhízást

furcsa elhízás, nem az az igazi, mint az átlagos, hanem kicsit olyan aránytalan és főleg vizet kötsz meg

és trombózisod lehet,tök veszélyes amúgy és marha egészségtelen a tabi plusz rohadt drága

2010. márc. 22. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!