Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van egy fiú, akivel kölcsönöse...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy fiú, akivel kölcsönösen közeledünk egymáshoz, éreztem hogy kezd kialakulni vmi. Ám most kiderült, hogy lefeküdt egy közös ismerősünkkel, aki elég könnyűvérű! Teljesen összetörte a szívem! Mit tegyek? 18/L

Figyelt kérdés

Pedig annyira aranyos,mindig megnevettet,egyszerűen nem tudom elhinni.Nem beszélgetünk sokat,de mégis mindig keresi a társaságomat,nagyon jól elvagyunk egymással.De most....ő nem tudja,hogy tudom,ugyanúgy udvarol,mintha mi sem történt volna...Kérdőre nem vonhatom,mert végülis nincs köztünk semmi,de akkor is nagyon fáj!Ha nem érdeklem miért teszi ezt velem?Teljesen összetörtem!

Nagyon hasonlóak vagyunk,vagyis eddig azt hittem.Szerényebb típus,kedves,aranyos...eddig még nem volt barátom,mert nincs hozzá bátorságom,félek hogy kihasználnak.Úgy éreztem,teljesen összeillünk,egy világ omlott össze bennem.Miért van az,hogy mindenkinek van párja,én meg folyamatosan csalódom?


2010. szept. 5. 13:46
 1/8 anonim ***** válasza:
39%
nem jártok, azt csinál amit akar. nem értem mi a kérdés.
2010. szept. 5. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ne úgy fogd fel, hogy most te mennyire összetörtél, és hogy mekkorát csalódtál. A csalódásod oka, hogy akkor lelkesedtél iránta, amikor még nem ismerted eléggé. Most egy fokkal jobban megismerted, pontosabban tudod, kivel állsz szemben. Ebben az a jó, hogy tudod, mit kell neki elnézned, megbocsátanod, ami közelebb is vihet hozzá. De a csalódás elsősorban rólad szól, a hamis képzeteidről.
2010. szept. 5. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Hány éves az a fiú?

én 19/F vagyok.

2010. szept. 5. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Igazatok van,lehet hogy egy kicsit túlreagáltam,csak egy kicsit szíven ütött.Lehet csupán barátilag közeledik felém,én meg csak belemagyarázom azt, amit szeretnék.De most már legalább tudom,kivel,mivel állok szembe,és most már én is úgy próbálok hozzá viszonyulni,mint ő hozzám,egy baráthoz.

Csak egyszerűen megdöbbentem,mert nem gondoltam volna róla...de legalább felnyílt a szemem.Arról senki nem tud,hogy mit éreztem,nem mertem elmondani senkinek.Legalább tisztáztam magamban,jó volt leírni.

Köszi.

2010. szept. 5. 14:27
 5/8 A kérdező kommentje:
ő is 18 mint én.
2010. szept. 5. 14:28
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem értelek! Ha nem jártok mért ne feküdhetett volna le mással? Attól még akarhat tőled többet mint barátság! Én is udvaroltam már másnak, de közben mivel egyedül voltam jó ideje lefeküdtem mással is mivel vele nem volt semmi ilyen kapcsolat még nekem meg szükségem volt rá. Szóval nem értelek.
2010. szept. 5. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Jó,hát mások vagyunk.Nekem ha tetszik vki,és szeretnék vele együtt lenni,akkor nem fekszek le mással,pláne,ha az illető egy kis r****c.Visszafogom magam.Ennyi.

Na de hát kiderült hogy ő nem ilyen,ebből a szempontból "csalódtam" benne.Persze ő nem tartozik nekem semmivel.Nincs és valószínű hogy már nem is lesz semmi közünk egymáshoz,sajnos.

2010. szept. 5. 14:49
 8/8 anonim ***** válasza:
De volt róla szó hogy összejöttök, vagy volt valami jele?
2010. szept. 5. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!