Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van egy fiú akibe teljesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy fiú akibe teljesen belezúgtam. Később kiderült hogy én is tetszek neki, de mit csináljaak?

Figyelt kérdés
Felvettem msnre, beszélgettünk. Aztán az egyik reggel a suliba behívott az öltözőbe és szemtől szembe megmondta nekem h tetszek neki de még gondolkozik ezen. Másnap reggel megint félrehívott és közli hogy ő most nem tud ilyen párkapcsolatot kezdeni, mert hogy a tanulással és a kézivel kell foglalkoznia. Amúgy nagyon félős típus mert még soha nem volt barátnője. De én teljesen bele vagyok zúgva és nem tudom mit csináljak. Gondoltam nem hagyom annyiba és megfogom kérdezni hogy mennyi esélyem lenne ugyan. Meg hogy nekem bőven elég ha a suliba találkozunk meg 1szer 2szer sulin kívül, meg beszélgetünk, csak tudjam hogy szeret. Az ő "tempójához" igazodnék. Mert nagyon bejön és nagyon fájt hogy kikosarazott. Ja meg még az h szünetekbe a suliba is hozzám szokták lökni a haverjai meg ilyenek. ÁÁÁ ez így borzalmas. Kérlek hogy normális válaszokat adjatok minél előbb! előre is köszönöm.
2010. máj. 14. 14:58
 1/4 anonim ***** válasza:
hivd félre és smárold le. tuti tipp :)
2010. máj. 14. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem is:)hívd félre..ha elutasítja a csókot,akkor sose találkozz vele és kerüld el jó messziről!
2010. máj. 14. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az ötlet jó amit leírtál,mondd el neki!Egyébként ha a haverjai odalökik hozzád akkor egyértelmű hogy bejössz nála és ezt a haverjainak is elmondta.Ők pedig ráakarnak segíteni,hogy ne féljen...Szal nyugodtan legyél bátor és adj neki önbizalmat hogy lássa hogy minden simán menne!sok szerencsét!
2010. máj. 14. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Állati nagyot szartam,ilyen egész sötétbarnás lett.
2010. máj. 14. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!