Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ha megbízható fogamzásgátlót...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha megbízható fogamzásgátlót szedek (Gestomix) már 6 hónapja, akkor belémélvezhet a párom?

Figyelt kérdés
2013. jan. 19. 18:04
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Igen, pont ezért találták ki...
2013. jan. 19. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Tudom, csak eddig nem mertem... Mennyire biztonságos így? Van annak esélye hogy terhes leszek? Pl ha nekem nem elég erős a tabletta vagy nem tudom.
2013. jan. 19. 18:07
 3/13 anonim ***** válasza:
Ne görcsöljetek már ennyit élvezzétek az életet és kész!
2013. jan. 19. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Élvezném én teljesen, csak hát 21 éves egyetemistaként nem igazán kéne még baba :D
2013. jan. 19. 18:15
 5/13 anonim ***** válasza:
Akkor egyetemistaként annyit nem tudsz, hogy ha fogamzásgátlót szedsz akkor nem lesz gyerek?
2013. jan. 19. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Egyetemistaként tudom, hogy a tabletta is 99%-os hatékonyságú, tehát kedves válaszoló, LEHET GYEREK....


Nem tudom miért kell beszólni, azért mert valaki óvatos és elővigyázatos. Szerintem azzal a több 100 éretlen tinivel bunkóskodj, aki védekezés nélkül él nemi életet, és "okos" kérdéseit itt olvasod...

2013. jan. 19. 18:30
 7/13 anonim ***** válasza:
Nem értem mér kérdezed ha tudod hogy lehet 1000 ből 1 ember, és ha te vagy az.. akarod a babát meg tudod szeretni lehetsz magántanuló ha meg nem akkor el lehet vetetni vagy örökbe adni nagyon sokan vágynak rá. Amúgy meg 2 hét után hat a fogamzásgátló.
2013. jan. 19. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Hát inkább megkérdeztem... :)

Nagyon tartok attól hogy terhes leszek, ezért egy kis bátorításra volt szükségem hogy mások sem "haltak még ebbe bele" :)

2013. jan. 19. 19:01
 9/13 anonim ***** válasza:

Ha tisztában vagy vele, hogy a tabletta 99%-os védelmet nyújt, akkor minek is tetted fel ezt a kérdést?

Azért nem kell kérdést feltenni, hogy egyel több legyen az oldalon.

2013. jan. 19. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Mi az, hogy megbízható? csak a Gestomix az, a többi nem?:D
2013. jan. 20. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!