Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ha megbízható fogamzásgátlót...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha megbízható fogamzásgátlót szedek (Gestomix) már 6 hónapja, akkor belémélvezhet a párom?

Figyelt kérdés
2013. jan. 19. 18:04
1 2
 11/13 Daemia ***** válasza:

Én csak azt nem értem, hogy miért kezdted szedni a fog. gátlót? Ha azért, hogy a terhesség veszélye nélkül szexelhess, akkor miért vártál fél évet vele?


Ha pedig a fél év alatt amúgy sem élvezett beléd a párod, akkor minek kezdted el szedni a tablettát?


Logikailag hibázik itt valami... persze én férfi vagyok, mit tudhatok ezekről a dolgokról :-)

2013. jan. 25. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
Ha valóban érett lennél és 21 éves egyetemista), akkor lenne annyi eszed, hogy ne itt kérdezősködj fontos dolgokról. Ha ennyire bizonytalan vagy,(semmi sem biztos amúgy), akkor fordulj szakemberekhez (mint orvos).
2013. jan. 25. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
Aki felírta az nem tudja megmondani?
2013. jan. 31. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!