Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ettöl nagyobb az esély hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ettöl nagyobb az esély hogy teherbe esett? Eshetett?

Figyelt kérdés
Barátnömmel lefeküdtünk egymással gumi nélkül persze tudom h elöváladék meg stb de most nem erre vagyok kiváncsi csak ha elötte egy 5 percel elmentem akkor utána ha a tölténybe maradhatott sperma ami aztán kijött a váladékkal??
2009. aug. 31. 22:02
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen, maradhatott a "töltényben" sperma, ami simán bekerülhetett a barátnődbe. Elég nagy esély van rá hogy terhes lett. Felelőtlen kölkök :P
2009. aug. 31. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hát igen, várni kellett volna. A sperma még aktus után 3óráig életképes, én legalábbis így hallottam. Ha nagyon aggódtok emiatt, akkor a barátőd sétáljon el a patikába és vegyen 1 esemény utáni tablettát, és akkor le van róla a gond.
2009. aug. 31. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
jah csak persze most nem azert irom h lehulyezzetek elore is koszike tudom h hulye voltam de a 72 ora az mar letelt:S
2009. aug. 31. 22:11
 4/7 anonim ***** válasza:
90%
második rosszul hallottad. levegőn lehet hogy 3 óráig életképes de itt a kérdező péniszében volt és optimális esetben egy hétig is elélnek, miután átkerültek a pasiból a csajba. kérdező, én a helyedben aggódnék, ha nem történik baj, akkor kussolva gumit húznék a farkamra legközelebb. teszteljetek 2-3 hét múlva.
2009. aug. 31. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Dugnád a farkad inkább a füledbe!

Vagy a konnektorba!!!

És igen, lehet terhes, ha előtte te elmentél, akkor PLÁNE!!!! L/22

2009. szept. 1. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
harmadik valaszolonak koszonom de remelem h nem lett baj
2009. szept. 1. 21:18
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem értelek. Ha ennyire tudod, hogy le fognak hü..ézni azért amit csináltál, akkor tisztában vagy vele, hogy mit kockáztattok. Kell ez nektek? Majd arra legyél kíváncsi, hogy milyen gyereket nevelni, vagy esetleg milyen kockázatai vannak egy abortusznak. Gondolom még fiatalok vagytok, de ha szexelni tudtok, ahhoz miért nincs elég eszetek, hogy védekezzetek is?
2009. szept. 2. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!