Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A fogamzásgátló tablettát...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fogamzásgátló tablettát ugye amikor vége lesz a mensimnek és utána akkor kell bevenni 1ő gyógyszert?

Figyelt kérdés

Bocs a hülye kérdésért..csak még nem váltottam ki a gyógyszert.és azért szertetem volna kérdezni h aznap mikor megjön akkor kell bevenni vagy amikor vége lesz mensinek utána??? most fogom először szedni..


Köszönöm a választ:)


2009. szept. 1. 12:55
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
mikor legelőször szede be, akkor a menzeszed első napján. beszeded a 21 szemet, és tartasz egy 7 napos szünetet, és a 8. napon szeded be a következő első szemet. ez függetlenül van attól, h mikor van vége a menzeszednek, mindig a 8. napon kell bevenni a következőt. lehet h ekkor már nemlesz menzeszed, de lehet h még tartani fog, ezzel nemkell foglalkozni. a lényeg h legyen 7 nap, amikor nemszedsz gyógyszert (ebben az időben fog vmikor mgjönni) és a 8. napon vedd be az új szemet.
2009. szept. 1. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Aznap kell bevenni az első bogyót, amikor megjön, mivel mindig a vérzés első napja a ciklus első napja. A következő levél első bogyóját viszont 7 gyógyszermentes nap után kell majd bevenni, függetlenül a vérzéstől. Ha kiváltottada bogyót, az legyen az első dolgod, hogy figyelmesen elolvasod és megérted a betegtájékoztatót, még mielőtt elkezded szedni. Minden benne van, amit tudnod kell róla. :)
2009. szept. 1. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
értem..és amikor aznap megjön akkor este kell bevenni vagy azonnal?
2009. szept. 1. 13:08
 4/6 anonim ***** válasza:
amikor akarod. azaz amikor szedni kívánod ezentúl. ha úgydöntesz h esténként akarod szedni a továbbiakban, akkor este szeded be. ha úgygondolod h jó azaz időpont, amikor megjött, akkor akkor vedd be.
2009. szept. 1. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Én azt tanácsolom hogy amint megvetted,olvasd el a tájékoztatót!Én most a 2. fajta gyógyszeremet szedem...Az előzőt úgy kellet ahogy itt írták a többiek,viszont a mostanit pont fordítva,a menszesz első napján kell elkezdeni szedni!

Ez gyógyszertöl függ!!!

Fiygelmesen olvasd el:)

2009. szept. 1. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Bocsi az előzőt is én írtam,és úgy értettem,hogy az előző fajta gyógyszeremet nekem nem a menszesz első napján kellett bevennem.
2009. szept. 1. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!