Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Történt már ilyen valakivel?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Történt már ilyen valakivel?

Figyelt kérdés
Bekavart az antibiotikum a foggátlómba, mert egy héttel hamarabb pecsételtem. Felhívtam a dokim,mondta hogy szedjem tovább,de a rendes időben is meg kell hogy jöjjön elvileg.Ha esetleg nem jönne meg,mondta,hogy menjek vissza...olyankor mi van? Ír erősebb gyógyszert,hogy álljon vissza a hormontartalma szervezetemben,vagy mi? Volt már vkinek ilyen tapasztalata?
2009. szept. 3. 07:09
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem még ilyen nem volt. Tegyél úgy ahogy a doki mondta.
2009. szept. 3. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

nem, ha nem jön meg, akkor menj vissza, h megnézze h nem e lettél terhes :D

ha nem, akkor majd kitalál vmit h meghozza a menzeszed, lehet h gyógyszerrel, de lehet h csak annyit mond h várd meg a következő hónapot

2009. szept. 3. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!