Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mennyire biztonságos amit...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

RedHorse kérdése:

Mennyire biztonságos amit csinálunk?

Figyelt kérdés

Egy éve együtt vagyok a párommal, s ugye egy kapcsolatnál, a szexualitás is elkerülhetetlen szerepet élvez. Mivel még fiatal, és nem szeretné tönkre tenni a szervezetét, hormonháztartását fogamzásgátló szerekkel, ezért maradt a jól ismert hagyományos óvszeres védekezés.

Szóval mikor együtt vagyunk, az első menetet nem bírom olyan sokáig, s hamar elmegyek. Az óvszer ellenére, még mielőtt teljesen végem ki szoktam húzni, hogy még véletlenül se legyen semmi baj, ha esetleg valami nem stimmel a gumival. Utána amit használtunk, eldobom, s kimegyek a fürdőbe rendesen megmosni magamat, nemi szervemet, s kezemet ami érintkezhetett az ondóval. Ezután felhúzunk egy másikat, s jöhet a következő menet.

Arról szeretnék érdeklődni, hogy ki szerint ez mennyire biztonságos módszer, mert hát ha az ember egyszer elélvez, ugye hiába óvszer meg minden, ki tudja hogy marad e rajta. Illetve, hogy a víz, és a fürdő eszközök együttes hatása elpusztítja-e a sejteket, vagy életképesek maradnak?

Eddig semmi gond nem származott belőle, de még is bennem van mindig az érzés, hogy nehogy baj legyen.



2013. febr. 1. 22:30
1 2 3 4
 1/31 Jozsó válasza:
6%
én is igy csináltam, most van egy 5 honapos kis fiam :)
2013. febr. 1. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
100%
ez szerintem teljesen ok
2013. febr. 1. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
100%
szerintem ez biztonságos módszer
2013. febr. 1. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
a 2-es, 3-as figyelt az 1-es válaszára?
2013. febr. 1. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 A kérdező kommentje:
az első válaszoló valószínűleg ha egy komoly ember lenne, és nem csak meg akarna rémíteni, nem írna ilyeneket vigyorgó emocionális jelekkel megspékelve, hanem lényegesebb hozzászólást írt volna.
2013. febr. 1. 22:50
 6/31 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen normális és felelősségteljes így.
2013. febr. 1. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
100%
Ez szerintem teljesen jó. Példát kéne venni rólatok.
2013. febr. 1. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 A kérdező kommentje:

Hiába vagyok még csak alig 17, nem érzem úgy hogy elhanyagolandó lenne ez a kérdés. Mert hát lehet hogy egyesek úgy gondolják ilyen korban túl korai, de ha már együtt vagyok egy éve valakivel, és úgy érzem szeretem, és amit csinálunk együtt szeretetből következik, akkor legalább tudatában kell annak lennem, hogy felelős vagyok a lányért, és azért amikor szeretkezünk. Egyáltalán nem lenne kellemes tönkre tenni a közeljövőt egy nem kívánt terhességgel. Ha még utána meg is lehetne akadályozni a bajt, egy abortusszal, az rohadt nagy érvágás lenne neki is, meg nekem. Arról nem is beszélve hogy akkor oda a szüleivel való jó kapcsolat, és el lenne tiltva tőlem. Azt meg nem lehet hogy nem csináljuk soha se, mert begolyózik az ember ha néha nem lehet önfeledten együtt. Így is elég ritka az együttléteink száma...

Köszönöm a válaszokat, az eddigiekből úgy tűnik, hogy egészen jó módszer kombinációt használunk.

2013. febr. 1. 23:27
 9/31 anonim ***** válasza:
6%
Kedves kérdező, ha esetleg mégis becsúszna a baba (ami a védekezésetek biztonságosságát tekintve szinte kizárt, de ha mégis), akkor semmiképpen se vetessétek el! Csak mondom. Rólam tudni kell, h. a világ egyik legfanatistább abortusz-ellenzője vagyok. Ez tényleg egy undorító tett, embertelen kegyetlenség.
2013. febr. 1. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 A kérdező kommentje:
Én még nem tudnák vállalni egy ilyet, mivel magam is családi háttér támogatás nélkül élek, egy gyermekotthonban. Minél előbb ki akarok szabadulni onnan, és suli mellett munkát találni, de egyenlőre koromra való tekintettel, nem sikerült. A babának szörnyű sorsa lenne.
2013. febr. 1. 23:38
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!