Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mennyire biztonságos amit...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

RedHorse kérdése:

Mennyire biztonságos amit csinálunk?

Figyelt kérdés

Egy éve együtt vagyok a párommal, s ugye egy kapcsolatnál, a szexualitás is elkerülhetetlen szerepet élvez. Mivel még fiatal, és nem szeretné tönkre tenni a szervezetét, hormonháztartását fogamzásgátló szerekkel, ezért maradt a jól ismert hagyományos óvszeres védekezés.

Szóval mikor együtt vagyunk, az első menetet nem bírom olyan sokáig, s hamar elmegyek. Az óvszer ellenére, még mielőtt teljesen végem ki szoktam húzni, hogy még véletlenül se legyen semmi baj, ha esetleg valami nem stimmel a gumival. Utána amit használtunk, eldobom, s kimegyek a fürdőbe rendesen megmosni magamat, nemi szervemet, s kezemet ami érintkezhetett az ondóval. Ezután felhúzunk egy másikat, s jöhet a következő menet.

Arról szeretnék érdeklődni, hogy ki szerint ez mennyire biztonságos módszer, mert hát ha az ember egyszer elélvez, ugye hiába óvszer meg minden, ki tudja hogy marad e rajta. Illetve, hogy a víz, és a fürdő eszközök együttes hatása elpusztítja-e a sejteket, vagy életképesek maradnak?

Eddig semmi gond nem származott belőle, de még is bennem van mindig az érzés, hogy nehogy baj legyen.



2013. febr. 1. 22:30
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:

Ja, amúgy meg kérlek szépen, hozzál már fel valamiféle statisztikai adatokat, hogy hány orvos, tudós, jogász, csodálatos művész jön rossz anyagi körülmények közül?


Te képes vagy egyáltalán felfogni, hogy a taníttatáshoz pénz kell? Hogy pl az orvosi egyetemet milliókba kerül elvégezni? Áhhhhhhh, kinek mondom, ekkora baromság...

2013. febr. 22. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:

Kérdező: Teljesen okésak vagytok, szerintem is. Nem tudom, a pisilésnek mi a frász köze van bármihez, amikor úgyis megint óvszert húzol.

Amúgy a legtöbb óvszer spermicides, tehát alapból mindent írt. Tehát a szappanos víz azért kell, hogy a nagy mennyiséget levigye, a sejtszintű maradványokat rábízhatod az óvszerre.


Nem hiszem, hogy ilyen hozzáállással valaha gondod lesz, abszolút korrekt vagy :-)


ui.: kedves válaszolók, az abortusz-kérdésre van ezer más kérdés, ahol lehet vitatkozni.

2013. febr. 23. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:

"Amúgy a legtöbb óvszer spermicides, tehát alapból mindent írt."


Összevissza 2, azaz kettő (!) olyan óvszerről tudok, ami spermicides.

Felsorolnád, hogy szerinted melyik még, ami az?


És, hogy a pisilésnek, mi köze van?

Hát az, hogy ha nem pisil, akkor az előváladék nagyobb eséllyel tartalmaz spermiumokat,

és ha a második óvszert esetleg a vágycseppek újbóli megjelenése után helyezi fel (gondolom némi szünetre azért szüksége van, hogy újból teljesen fickós legyen), akkor ahogy görgeti le az óvszert, a gumi külsejére is kerülhet az anyagból...


Túlzott óvatosságnak tűnhet, egy kicsit az is...

de egy pisilés nem akkora macera, hogy ne lehetne kivitelezni,

és ha a teljes nyugalomhoz ez kell, hát legyen.

2013. febr. 23. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:

Már nem kötözködésképpen:

A görgetéskor a nemes szerszámmal csak az óvszer belső oldala találkozik, hogy kerülne rá bármiféle csepp? Ha valami mennyiségről lenne szó, még érteném, de nekem speciel minél jobban áll, annál nagyobb felületre jut bármiféle nedv, így általában mire akcióra kerülne sor, kvázi száraz.


spermicid: Igaz, tényleg csak a SAFE változatokban van

2013. febr. 24. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:

Görgetéskor:


úgy, hogy fogja a pici kis szerszámát, ami már az előnedvtől csillog, majd ugyanezzel a kézzel görgeti le a gumit.


Lehet, hogy létezik, de én még nem láttam olyan fickót, akinek egy kézzel is ment volna a művelet, azaz BIZTOS, hogy hozzányúl a gumi külső felületéhez azzal a kezével, amivel a farkát is tartotta.

2013. febr. 24. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
Nem vámpírnak születtem, úgyhogy nem csillog az egész farkam :-D
2013. febr. 25. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:

sajnos offos, de akkor is megírom.

kedves szélsőségesen abortusz ellenző emberkénknek (19es válaszoló)

Nem arról van szó, hogy ha betegen/rendellenességgel születne meg akkor én nem vállalnám.

Egyszerűen gondolj bele, ha valami olyan betegséggel születne, hogy orvosilag bizonyított, hogy nem érheti meg a 10 éves kort (van ilyen betegség), vagy mondjuk csökevényes végtagokkal, esetleg végtagok nélkül.... Nem magamat akarom megkímélni, hanem azt a szerencsétlen születendő gyereket. Súlyos fogyatékossággal élje le az életét, csak azért, mert az abortusz rossz? Ha ilyen elveket vallasz, akkor maximum a tv-ben, de lehet még ott se láttál súlyos rendellenességgel született gyereket.

2013. febr. 25. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
Előző: szerintem egészen addig felesleges a súlyosan beteg embriókkal kapcsolatos abortuszról vitát folytatni, amíg világszerte sok millióan a TELJESEN EGÉSZSÉGES magzatjukat végzik ki. Ezzel is egyetértesz?!
2013. márc. 1. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
Egyet bizony. Mert a teljesen egészséges magzat, ha olyan körülmények közé születne, ahol enni sem jut, akkor továbbra már nem is lesz olyan egészséges, ugye? :O
2013. márc. 1. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
0%
Na és ez az a hozzáállás, amit nagyon tudok gyűlölni.
2013. márc. 1. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!