Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » 40 éves mellrákból felépült...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

40 éves mellrákból felépült nő vagyok. Hormonális fogamzásgátlás nálam kizárva. Spirált nem bírom, pesszáriumtól többször fertőzésem volt, úgyhogy nemkérem. A gumit pedig a férjem nemkéri ;) Mi a legmegfelelőbb fogamzásgátlás számunkra?

Figyelt kérdés

a nőgyógyászom ajánlotta a pharmatex kúpot, amit fél évig sikeresen használtunk is, de terhes lettem...bár utólag beismerem a mi hibánk volt...

elvetéltem és mondhatom iszonyúan megviselt minket... de tovább léptünk..

ismertek injekciót ami hormonmentes? esetleg férfiaknak? természetesen készülök vissza a dokimhoz, de jelenleg külföldön van legalább egy hónap mig hazajön... addig is próbálnék érdeklődni,tudakozódni stb...



2013. febr. 3. 11:36
 1/9 anonim ***** válasza:

Szerintem ha a ti hibátokból lettél terhes a pharmatextől, akkor attól az még beválhat, csak jobban oda kell figyelni a használatánál.

Mi volt a gond vele?

2013. febr. 3. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ja és gratulálok a gyógyulásodhoz!!!! :-)))
2013. febr. 3. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

1. HAsznájátok a Pharmatexet rendeltetésszerüen, akkor hatásos.

2. Sterilizáltasd magad, ez ma már nem nagy mütét (kulcslyuktechnolóigával is lehetséges), akkor nincs ilyen gond - feltételezem, hogy egyáltalán nem akarotk gyereket többé.

3. Sterilizáltassa a férjed magát - nála még egyszerübb, akár ambulánsan is lehetséges.

2013. febr. 3. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

A fogamzásgátlás nem szeretem kérdése. Felnőtt emberek lévén már felelősségteljesen kell nemi életet élni. Tehát marad a gumi.

A rákból felépülve,pedig semmilyen hormonális dologban ne is gondolkozz.....

2013. febr. 3. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Utolsónak igaza van. Ha mindent kizársz, mert semmi se jó, akkor mi a francot mondjunk?

Bírja ki gumival. Nem olyan szörnyű az, hogy ne lehessen enne szexelni. Vagy ha ennyire nem akarja a kotont, menjen és köttesse el magát.

Vagy használjatok pharmatexet megszakítással.

2013. febr. 3. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok. Hormonmentes injekció meg nincs. Hogy lenne? Mi hatna benne akkor? Ilyen nem létezik.
2013. febr. 3. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

4.

köszönöm a kioktatást, igazán felnőttként reagáltál... ha odafigyelten olvasol,akkor láthattad volna, hogy meg sem fordult a fejemben hormonális dolog! épp ezért problémáztam...nem olyan könnyű ezt a helyzetet megoldani optimális,mint gondolod! mondom..optimálisan,mert ugye az ember próbál a legjobb,legkedvezőbb megoldást találni.. szívből kívánom,hogy neked ne legyen ilyen problémád!

2013. febr. 3. 17:31
 8/9 A kérdező kommentje:

mindenkinek köszönöm a válaszokat... :)

sterilizálást nem szeretnék, mivel eleget hallottam a hátrányairól, ajánlom mindenki figyelmébe ezeket... maradok a kúpnál és meglátjuk mit mond a doktorom..majd..

2013. febr. 3. 17:36
 9/9 anonim ***** válasza:
Mégis milyen hátrányra gondolsz?
2013. febr. 3. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!