Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mi az oka annak, hogy a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az oka annak, hogy a felhúzott óvszer gyűrött?

Figyelt kérdés
Méretprobléma lenne? Vagy csak rosszul csináltam? Pls segítsetek!
2009. szept. 4. 09:35
 1/5 anonim ***** válasza:
Sztem inkább az hogy a farkad lelankad egy kicsit alatta L22
2009. szept. 4. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

ez teljesen normális, gyakran megesik sokakkal, a gumit tényleg kőkemény farokra méretezik, ha nem tölti ki rendesen akkor elveszti a tartását és összeráncosodik, de utána meg nem lesz jó sose hiába keményedsz bele megint, pl ezért is utálom az egészet, meg egyszerűen elrontja az egész aktust hogy figyelni kell rá meg nem érzem magamon a másik nedvességét, de ha meg szorosabbra csinálnák akkor meg az volna a baj.

Különben pontosan milyen típusú gumi volt ez? Mert gyakran van h már feltekerni se tekerik hibátlanul és már ott gyűrött.

2009. szept. 4. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
LifeStyles Ultra Safe
2009. szept. 4. 09:53
 4/5 anonim ***** válasza:
És akkor még az a problémát meg se említettem h egy pár perces aktus során teljesen tele lehet folyatni előváladékkal és akkor meg végképp elveszti a tartását és össze vissza csúszkál az ember farkán. Hülye kiforratlan találmány az egész.
2009. szept. 4. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A LifeStyles Ultra Safe -el nekünk is volt ilyen .. legjobb a durex elite azzal nem volt ilyen gond. :)
2009. szept. 4. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!