Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ilyen önzők az emberek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen önzők az emberek?

Figyelt kérdés

Ez most lehet, hogy durva lesz, de nem fogok köríteni.

Igazából 2 dolgot takar a kérdés. Az egyik az a két ember közötti szexuális kapcsolat. Sokszor hallom, hogy leginkább a fiú nem figyel eléggé a lány érzéseire, hogy neki is jó legyen, élvezze a szexet. A fiúnak jó, gyorsan véget ér, a lány meg nem érzett semmi és utána ott van hagyva. Sok lány meg elnézi és elviseli ezt akár hónapokon vagy éveken keresztül is. Szóval mi ez az önzőség a férfiak részéről? El tudom képzelni, hogy ilyen esetleg létezhet a másik oldalon is, de sokkal kisebb esélyét látom.


A másik. Privátban ír egy lány, mindenfélét kérdezget.. bármit és én mindenre megpróbálok a legjobb tudásom szerint válaszolni. Nem egyszer fordult már elő az sem, hogy képet is "merészelt" kérni az illető. Ezzel egyébkén személy szerint nincsen bajom amíg név nélkül megy. Na, de itt jön a másik oldal. Én segítek mindenben amiben tudok, viszont néha van olyan, hogy kérdezek valamit és nem ír vissza az illető. Legalább egy nem-et vagy egy "hülyegyerek"-et vagy valamit visszaírnának, de semmi. Egy csajnak pl. küldtem képeket és azóta nem szól hozzám egy szót sem. Ez így elég rossz nekem is, mert nincsen semmi visszajelzés, hogy most mivan.. szégyelli a dolgot utólag vagy valami nem tetszik, vagy azt gondolja, hogy most már megvan a kép aztán jónapot, a többi nem érdekel. Nem tudom. Egyszerűen 0 visszajelzés. Arról meg már ne is beszéljünk ha esetleg én kérnék valamiről képet. Szóval ezt elég gáznak tartom, hogy egyes emberek még név nélkül sem képesek bizonyos dolgokat megbeszélni a másikkal. Akkor mi lehet az életben a hétköznapokban?


(persze szerencsére van 1-2 kivétel, olyan beszélgetőpartner akikkel tényleg mindenről lehet beszélni, de sajnos ez a ritkább, ezt tapasztaltam)



2013. jan. 13. 06:36
 1/1 anonim ***** válasza:

Az első részhez annyit tudok szólni, hogy szerintem a lány/nő más területen "kárpótolva" van, emiatt marad kapcsolatban. A férfi pedig nem éli meg önzőségnek, "így működik és kész".


A második részről pedig annyit, hogy a GYK nem párkereső.

2013. jan. 13. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!