Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Rendesen szedett fogamzásgátló...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rendesen szedett fogamzásgátló+ óvszer használata mellett mennyi a teherbeesés valószínűsége?

Figyelt kérdés
Yasminelle fél éve+ mindig óvszer (durex love)
2009. szept. 5. 15:20
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
51%

minket ez azért zavar mert baromi idegesítő:D

óvszer nélkül sokkal jobb a szex, ez köztudott...ésha így belegondolok, h a tablettáim mellé óvszert huzassak még a pasival....hát nemtom, vhogy az idegesség tör rám:D

ahelyett h hepi lenne h óvszer nélkül szexelhet akárhol, akármikor, ehelyett nem, ő még óvszerrel szarakszik, és tuti minden szex para neki, mert folyton azon jár az agya h úristen, csak terhes ne legyek, csak terhes ne legyek, és hihetetlen, h ilyen van :D ahelyett h élvezné, stresszel itt....másik kedvencem, mikor vki tabit szed, de megszakítást is alkalmaz....nő vagyok, de ilyenkor már a pasit sajnálom...:D

2009. szept. 5. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
Hát ez a te véleményed. Ha idegesít az a te bajod. De jó is neked, hogy amúgy meg semmi gondod az életben csak azon kell idegeskedned, hogy valaki a gyógyszer mellett gumit is használ. Az arcába már te sem mondanád senkinek a véleményedet, csak így név meg arc nélkül lehet szemétkedni mindenkivel. Más pasiját te ne féltsd. Olvastam már itt is sok olyan véleményt, hogy szeretik a gumit, egyik felet sem zavarja szex közben. Szóval a te véleményed, miszerint sokkal jobb nélküle, csak egy a sokból.
2009. szept. 5. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:

heh...najólvan:D

akárkinek a szemébe mondom ezt, ha megkérdezi tőlem, amúgy eztírtam én vmelyik kommenthez, h csak a neten nagy a pofájuk, remélem nem onnan loptad a szöveget:D

és képzeld el, van egyéb problémám is, de ezeket nemfogom ide felsorolni, mert az nemvolt kérdés.

amúgy ha jobban belegondolok, nemnagyon van most épp másik problémám, talán az h az autómat milyen színűre fujassam....hmmmm.......:D

2009. szept. 5. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:
köszönöm az értelmes válaszokat! bár alig van!! a többi meg szégyellje magát, ez bunkó parasztságra vall! nem leoltást kértem, hanem normális válaszokat! de úgylátszik tévedtem, mert már normális emberek sincsenek;)
2009. szept. 5. 19:52
 15/22 anonim ***** válasza:
Nem vagyok kíváncsi a problémáidra. :) Nem azt mondtam, hogy sorold fel, csak vicces, hogy vannak itt olyan emberek, akik azon húzzák fel magukat, hogy ki mennyit költ fogamzásgátlásra. Bár ennyi bajom lenne az életben! Hajaj!
2009. szept. 5. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
51%

neeeem...félreérted. én nemaz a válaszoló vagyok, aki azon húzza fel magát h mennyit költ rá.

én azvoltam aki azon húzta fel magát, h h lehet ennyit parázni, és ennyire nem elengedni magadat együttlét közbe, mer aki gyóccer mellé még óvszert is húz, az sztem egyfolytában ezen kattog, és ha az óvszer félrcsúszik nemalszik egy hátig, mer attólfél h terhes :D

ennyire nem nehezíteheti meg senkisem magának az életét....de a kérdezőnek sikerült..:D

azt leszarom, mennyit költ rá.

2009. szept. 5. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
Bocsesz, már kevertem a válaszokat. Tényleg, te a pénz dolgot kivételesen nem emlegetted! Amúgy te tartottad nekik a lámpát, vagy mi? Honnan tudod, hogy szex közben aggódnak-e? A kérdésből nem derül ki, hogy most nagyon aggódik, vagy csak kíváncsi. Van egy ismerősöm, akinek a pasija is benne van, hogy gumit használjanak a gyógyszer mellett. És semmi bajuk a szexel. Ezt a gumi+bogyó dolgot miért nem tudod le..arni? Örülj neki, hogy te tudod csinálni kötöttségek nélkül bárhol, bármikor és bárkivel. Látom a helyesírést is le..artad általánosban. :)
2009. szept. 5. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

jajneee, negyere már a helyesírással teis, ált azok kötnek ebbe bele, akiknek nemtudnak konkrétan mibe, de vmibe beleakarnak:D

tudok helyesen írni, direkt írok így, mert így könnyebb és gyorsabb:D

tudom h gyógyszert így kell írni, és aztis tudom h mitkell külön írni, de egybe gyorsabb én így szeretem :D


és nem, nem tartok nekik lámpát, de aki ilyen kérdést ír ki ide, abba sztem bennevan egykis félsz minden együttlét előtt.

2009. szept. 5. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Te kis gondolatolvasó! :))))) A gondolkodásodat is olyan nehéz megérteni, mint az írásodat. :))) Eszméletlen rossz olvasni. Ezzelazerővelmindentegybeírhatnál,mertúgykönnyebb.Nem? Ha már annyira sem tudod megerőltetni magad, hogy szóközöket üss, nem várom, hogy megérts másokat! Na csaó!
2009. szept. 5. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

látod, én milyen baromijóvagyok?:D helyből elolvastam azt amit egybeírtál, a legkisebb nehézségek nélkül..:D:D

neked nemmenne ilyen gyorsan, mi?:D:D:D

2009. szept. 5. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!