Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lassan 3 hónapja együtt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lassan 3 hónapja együtt vagyunk a barátommal, és úgy érzem, készen állok nekiadni a szüzességem, viszont nagyon parázok a terhességtől. Azt hallottam, hogy a koton 90%-ban nyújt biztonságot. Mit tudtok erről? Mi a leghatékonyabb fogamzásgátló eszköz?

Figyelt kérdés
Gyógyszert semmiképpen sem akarok szedni, ráadásul egy barátnőm azt mondta, azt szülői engedéllyel lehet csak szedni 18 év alatt. Anyukámmal pedig elég rossz a kapcsolatom, ilyen dogokat csak a barátnőimmel/nővéremmel tudok megbeszélni. Viszont azt is hallottam, hogy gumival a fiúknak sokkal rosszabb. Kérlek segítsetek. Negatív lenéző válaszokat nem kérek. 17/L

2013. febr. 14. 18:08
 1/10 anonim ***** válasza:
0%

A fogamzásgátlót bárkinek odaadják patikában. Ha félsz hogy kilyukad a koton, húzass fel 2-t, vagy jó minőséggel dolgozzatok.

Amúgy sajnos alig van különbség a gumis meg a guminélküli között. Csak a tudat...

2013. febr. 14. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

a 2gumi állítólag nem jó a nagyobb súrlódás miatt könnyebben szakad

szerintem ha figyelsz arra hogy milyen óvszert használtok nem lesz baj

2013. febr. 14. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
10%

A fogamzásgátlót nem lehet csak úgy felíratni, előtte nőgyógyászati vizsgálatra kell menned, hogy meg tudja mondani az orvos, milyen hormontartalmú gyógyszerre van szükséged. Jól hallottad, tényleg nem szeretik a fiúk a gumit, az én párom sem szereti, mert azt mondja, abban nem érez semmit. Én 2 éve szedek fogamzásgátlót, és idén fogom abba hagyni. Ha csak egyet tehetsz, NE szedj fogamzásgátló tablettát. Annyi hormon van bennük, hogy teljesen tönkre teszik a szervezetedet. Ezen kívül rengeteg mellékhatása is van. Nálam folyamatos fejfájás és sajnos libidó csökkenés.

A tanácsom a következő. Vegyél esemény utáni tablettát. én is arra szeretnék lassan átállni, mégpedig a pharmatexre. Nem tartalmaz hormonokat, és biztonságos is! Remélem tudtam segíteni! Puszi! :)

L/21

2013. febr. 14. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
71%

A gumi 98%-os védettséget nyújt. Ennél jobbat nem tudsz. Ha rendesen használjátok, nem kenitek össze kívülről, nem szakad, vagy csúszik le, akkor szinte 100%.

Nem rosszabb gumival. Az csak tudat. 20 éve óvszerrel védekezek tartós kapcsolatban is - nem értek egyet a hormontartalmú vegyszerekkel -, számomra a tudaton kívül nincs különbség érzetre.

2013. febr. 14. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
90%

A koton tutira véd, ha nem szakad ki. Nekem 7 év alatt nem szakadt ki egy se (lekopogom).

Hülyeség, hogy sokkal rosszabb. Ha egy pasi szeret, akkor bizony szeretni fog gumival is. A párom arcán meg nem úgy látom, mintha nem érezne semmit közben...


60%-os: Kicsit kevered a szezont a fazonnal.

Esemény utáni tabi (pl. Escapelle, Rigesoft stb) az HORMON: Méghozzá bazi nagy adag. És arra való, hogy ha kiszakad a gumi, vagy vki cseszett védekezni, akkor legyen még egy mentőöve. Egy ciklusban maximum egyszer alkalmazható a tájékoztató szerint, de igazából max. félévente egyszer.


Amire te gondolsz, az a spermicid (Pharmatex). Azt meg nem szex után, hanem ELŐTTE kell használni. És nem megenni, hanem feldugni a hüvelyedbe!!!

Ráadásul nem is túl hatásos, ha nem alkalmazol mellette mást, akkor egy év alatt kb. 20% az esély a terhességre.

2013. febr. 14. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Ma már vannak olyan fogamzásgátló tabletták, amik nem tartalmaznak annyi hormont. Én azt ajánlom, hogy ne hallgass arra, aki azt írta, hogy esemény utáni tablettát használj, mert ha sokszor használod, az egyáltalán nem tesz jót. Ezek nem rendszeres szedésre vannak, akkor jó ha vészhelyzet van.

Jó minőségű óvszert kell venni, és ha biztos nyugalmat akarsz, akkor szedj gyógyszert is, viszont annak kell pár hét, hogy védelmet nyújtson. Vagy ha már nem akarsz hónapokat várni:

[link]

2013. febr. 14. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
46%
Miért is kellett lepontozni?
2013. febr. 14. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

neki adni.....


Szerintem k-ra problémás felfogás amikor a csaj azt gondolja hogy ez egy jutalom osztás ahol ő adja a szüzességet mint díjat.


Az óvszer a kiszakadás miatt lehet csak 90% amúgy még mindig az a legbiztosabb.

2013. febr. 15. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
nem érdekel a véleményed, én komoly dolognak érzem a szüzességem elvesztését, és nem dobom oda fűnek-fának..:)
2013. febr. 15. 18:30
 10/10 anonim válasza:

Ez nem jutalom, hanem ő az első.. èrintetlen, ès ő most megengedi hogy ő èrintse meg először. Van aki nem èrtèkeli de vsn akinek fontos.gondolkodás kèrdèse.

használjatok gumit. De lehet kapni szex előtt 10 percel kell bevenni gyogyszer.de inkább gumi.

2014. máj. 30. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!