Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Most van az első levél utáni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most van az első levél utáni szünetem. Mikor kellene megjönnie?

Figyelt kérdés
az első levél alatt szinte végig megvolt, gyenge barnás, aztán prá napig nem, majd a tabimentes 1. napon megint barnás, most van a 3.nap és még mindig csak kevés barnás van.lehet, h a hosszú első mensi miatt most másképp fog megjönni vagy mi lesz?
2008. jún. 5. 20:05
 1/4 anonim ***** válasza:
Várd meg a következő levél kezdésének napját. Ha még akkor is csak barnázol, akkor menj vissza a dokihoz. Elvileg ez a tabi mellékhatása, el kell, hogy múljon. De jobb, ha megnéz az orvos. Lehet, hogy nem jó neked az a tabi, amit felírt.
2008. jún. 5. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

ezzel voltam már orvosnál, mondta, h ez normál, még a 2. meg a 3. hónapban is előfordulhat

de rendes(erősebb) mensinek nem kellene lennie?

2008. jún. 5. 20:15
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát elméletileg a 2-4 napon kell megjönnie a szünetben, de mivel szinte végig barnáztál, nem hiszem hogy most lesz rendes menszid. Szerintem nyugi, kezd majd el a következő levelet ha lejárt a szünet és lehet hogy el is múlik a barnázás és utánna rendesen megjön. Ezt nem tudhatja senki, sajna a tabi néha ilyen hatást vált ki.
2008. jún. 6. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat, elvileg most megjött, de kiváncsi leszek, h mennyire lesz meg.és közben parázok, h ilyenkor is véd-e, mármint az első levél után elvileg, de össze vissza barnázok, és, ha majd később kiderülne, hmégsem jó a gyógyszer, akkor azért ez véd-e.
2008. jún. 6. 12:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!