Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Egy fél éve szedek Tri-Regol...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy fél éve szedek Tri-Regol fog.gátlót, de sokat híztam tőle, ezért most szeretnék gyógyszert váltani! Milyet szedjek?

Figyelt kérdés
2008. jún. 6. 10:50
 1/6 A kérdező kommentje:
Persze, tudom, hogy majd a nőgyógyászom mondja meg, de érdekelne, ti milyet szedtek, és mi vele kapcsolatban a tapasztalat! Köszi!
2008. jún. 6. 10:51
 2/6 anonim ***** válasza:
Diane 35T a világért se!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Jó a Mercilon, de az elég drága, valszeg a Lindynettet, vagy a Yasminelle-t javasolja. Ezek mind új generációsak, úgyhogy biztos jó.
2008. jún. 6. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én Belarát szedek, most 3. hónapja (előtte másképp védekeztünk), gyakorlatilag semmilyen komoly mellékhatása nem volt, első levél alatt mellfeszülés, meg nagyon enyhe folyás (inkább csak nedvesedés). Mensim rendesen megjön a szünet 4-5. napján, köztes vérzés nincs. Szóval csak ajánlani tudom, nekem teljesen bejött :))
2008. jún. 6. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ja és Belarából azt hiszem 5 ezer volt a 3havi adag, de nem tuti.
2008. jún. 6. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! :) Attól is félek amúgy, hogy összezavarodik a szervezetem vagy valami, és jól felborulnak a dolgok...:(
2008. jún. 7. 14:49
 6/6 anonim ***** válasza:
Belara, én is csak ajánlani tudom, tapasztalatból természtesen! Már egy éve szedem és szinte semmi mellékhatás! 5500 Ft 3 havi adag, és ugy tudom, kevés a hormontartalma!
2008. jún. 7. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!