Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A TRI-REGOL milyen fogamzásgát...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A TRI-REGOL milyen fogamzásgátló? Magas a hormontartalma? Lehet tőle hizni?

Figyelt kérdés
2009. szept. 9. 10:49
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:

A véleményekre voltam kíváncsi igen, a betegtájékoztatót egyértelmü hogy elolvasom, az érdekelt hogy aki szedi milyen tapasztalatai vannak, az igaz h.mindenkinél más lehet a mellékhatás is. arra voltam kiváncsi h.ugy általában milyen a gyogyszer.

de az hogy 4-5 en teherbe estek mellette, kicsit megijesztett!....amugy én szeretném ha haiznék töle, mert 20 éves vagyok-és csak 45 ki :(...van olyan aki hízott töle??

2009. szept. 11. 07:46
 12/19 A kérdező kommentje:

a véleményekre voltam kiváncs igen, a betegtájékoztatót egyértelmü hogy elolvasom. az érdekelt hogy kinek milyen tapasztalatai vannak. tudom h.mindenkinél mások lehetnek a mellékhatások is, de ugy általában...amugy én hizni is szeretnék töle mert 21 éves vagyok-és csak 45 kg :(

van olyan aki hízott töle??

2009. szept. 11. 07:50
 13/19 A kérdező kommentje:
:) azt hittem nem irta ki a kommentet..azért irtam 2x
2009. szept. 11. 07:52
 14/19 anonim ***** válasza:
Én is szedtem pár éve. Nálam is okozott libidó csökkenést, de nem csak ez, utána más fajtát is szedtem, az is ezt okozta, viszont váltani azért kellett, mert egy év után felborult a hormonháztartásom és hóközi vérzést okozott, de rosszul is éreztem magam mellette, és a nőgyógyász először azt hitte, hogy bizosan méhen kívüli terhességem van, jól meg is íjesztett. Hál' Istennek nem az volt, viszont amint abbahagytam a szedését és elkezdtem a másikat, már meg is szünt a panaszom. Én mostmár egyáltalán nem szedek fog. gátlót, és bizony még mindig nem jött helyre a szervezetem az általuk okozott károk miatt. Biztos, hogy a tabik okozták, hogy a mensim mennyisége azóta is nagyon kevés és rövid ideig tart. Lehetne azt mondani, hogy örüljek neki, de érzem, hogy ez nem normális így, és teherbe se estem még mindig, pedig már majdnem egy éve abbahagytam. Vagy a gyógyszer okota, vagy nem, nem tudom, de szerintem a hormonkészítmények veszélyesek.
2009. szept. 13. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
A 16.53-as vagyok megint. Én nem híztam tőle, pedig én is szerettem volna.
2009. szept. 13. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim válasza:
Én sokáig szedtem,de 8kgt híztam tőle 2 hónap alatt.ma már egy nagyon gyenge hormontartalmút szedek,egy fázisú és olcsó.igazából ez nem is fogamzásgátló,hanem egy női hormon,de fogamzásgátló hatása is van .Olvass utána,a neve diane35.De oda kell figyelni,hogy rendesen szedd,mert kevés benne a hormon.Évek óta szedem,nem lettem soha terhes.
2009. szept. 16. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim válasza:

Én is tri-regolt szedtem, és már egy ideje szedtem amikor elkezdtem hízni tőle, nem keveset, ami azóta sem ment le, pedig már több mint egy éve abbahagytam.

Az is fontos, hogy nem sikerült teherbe esnem 11 hónapig, aztán sajnos el is vetéltem, ezután csináltak egy ún. "gyógykaparást", azóta állt vissa a menzeszem ahhoz hasonlóra, amilyen rég volt, és fogytam is már. Gondolom felborította a hormonrendszeremet.

Valahol olvastam, hogy Tri-regol szedése után előfordul, hogy még 4-5 hónapig nem tud teherbe esni a nő, mert ha hosszabb ideig szedi, lehet ilyen "utóhatása". Ez nincs benne a betegtájékoztatóban.

Az biztos, hogy én a mai eszemmel nem szednék fogamzásgátlót, de ha mégis, háromfázisút semmiképp, nem szabad sajnálni ilyesmire a pénzt, hosszútávon komoly hatása van a szervezetre ezeknek a szereknek.


Remélem segített a válaszom. :-)

2009. szept. 17. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim válasza:
Én 'lánykoromba' éveken át(kb 6évig) tri-regolt szedtem,soha semmi bajom nem volt tőle(se hízás,se vérzészavar,se rosszullét...),szülés után mondtam a drnak,hogy azt szeretném újra,erre ő azt mondta,hogy az már egy elavult gyógyszer,ő azt fel nem írja,hanem maJD a 'kistestvérét',a Milligest-et. Na,ne tudjátok meg!első hónapba végig vérzés,második,harmadikba csak közti,pecsételő vérzés,de a hányinger,fejfájás,pánikbetegség-féle(a kapun nem tudtam kitenni a lábam..)végig megmaradt. 3hónap után mondtam a dr.nak,hogy köszönöm,de én inkább nem kérném ezt a roppant korszerű tablettát! Mindenkinek más a szervezete,de nekem a tri-regol jó volt anno.
2009. szept. 20. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

A diane35-tel nagyon vigyázz!!!

Max 1-1,5évig szedhető és nem fogamzásgátló, csak az a mellékhatása! Bőrgyógyászati gyógyszer. Egyáltalán nem kevés benne a hormon, a piacon kapható legerősebb. Több országban már betiltották annyira magas a h.tartalma.

Én is szedtem, másfél évig, gyakrabban kell vele labort csináltatni. Sok a negatív vélemény, ugyan az enyém pozitív, mert jót tett, nem ijesztésként de egy ismerősöm sokáig szedte (az orvos nem figyelt rá, csak felírta és kész) és egyik napról a másikra kapott trombózist és nem sikerült felépülnie.

2011. jún. 12. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!