Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Teherbe eshettem?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Teherbe eshettem?

Figyelt kérdés
Diane 35-t szedek azert, mert PCOS-es vagyok es meg nem jott meg soha, csak fogamzasgatloval. Egy eve szedtem par honapot, akkor rendesen jott, most meg beszedtem egy level diane 35-t, fajtak a melleim es neha ereztem egy keves gorcsot a hasamban, de az 5. napon vagyok mar es meg nem jott meg. Mikozben szedtem a tabit sokszor egyutt voltam a parommal de vagy vedekeztunk vagy nem elvezett belem.

2013. febr. 23. 07:15
 1/7 anonim válasza:
Én beléd élvezhetek?
2013. febr. 23. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Talán kérdezz meg egy nőgyógyászt. Ez amúgy is "különleges eset"... Itt senki nem fog érdemleges választ adni.
2013. febr. 23. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Hát ha soha életedben nem volt gyógyszer nélkül vérzése, akkor vajmi kevés esélyt látok a dologra.

De később sem szeretnél majd?

Mert ha igen, akkor nem fogamzásgátlót kellene rá szedni, hanem kezelni a PCOS-t.

2013. febr. 23. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
hat nekem ezt a doki irta fel, azert hogy nehogy veletlenul teherbe essek ha netan megjonne es ne vegyem eszre. Azt mondta ha gyereket szeretnek akkor majd egy erosebb kezelesre lesz szukseg. Egyelore meg 20 alatt vagyok u h nem szeretnek gyereket
2013. febr. 23. 12:27
 5/7 anonim ***** válasza:

Hát ha az orvosod szerint ez a megfelelő kezelés, akkor nem igen vagy jó orvosnál.

Keress inkább egy endokrinológust.

2013. febr. 23. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Az előttem szólónak igaza van. "Elévült" kezelés tabival kezelni a PCOS-t. A fogamzásgátlás mint cél persze más tészta, de mindenképpen (minél hamarabb) keress fel egy endokrinológust, a PCOS ugyanis nem nőgyógyászati, hanem endokrinológiai betegség. Nem kell megijedni, csak figyelj oda magadra, tartozol annyival magadnak, hogy rendesen kivizsgáltatod a testedet és a megfelelő kezelést kéred. Hidd el, ha ezt most megteszed, a jövőben hálás leszel érte. Ha akkor kapsz észbe, amikor már valóban gyermeket szeretnél, akkor már lehet, hogy késő lesz.

Remélem, hogy minden rendben lesz veled!

További szép napot!

2013. febr. 23. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen,meg fogom fogani a tancsodat, megbeszelem anyukammal es el fogok menni!
2013. febr. 23. 14:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!