Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ma eseményutáni tablettát...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ma eseményutáni tablettát vettem be. Milyen mellékhatások lehetnek?

Figyelt kérdés
Ma elmentem nődokihoz,írt fel rigesoft-ot (eseményutáni tabletta). Bevettem,levert vagyok,és picit fáj a fejem. Nem tudom hogy hol tarthat (na) a mensim,mert szoptatok,és ezért nem menstruálok.Csak 2-3 havonta.Bár utoljára ájusba volt meg,uh nagyon kusza.
2008. szept. 18. 21:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Miért nem kérdezted meg a nőgyógyászt, csak ő tudhatja, szoptatás közben mit okozhat.
2008. szept. 18. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én már kétszer vettem be a tablettát, mindkétszer szédültem, a fejem is fájt, aluszékony voltam, a mensim rendesen jött meg, arra nem volt hatással. Nem voltam túl jól a bevétele után :S
2008. szept. 18. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Könyörgöm miért teszitek tönkre magatokat? Tessék elmenni nőgyógyászhoz és íratni rendes gyógyszert a mostaniak már csak minimális hormont tartalmaznak szinte mellékhatás nélkül. Ezek az esemény utániak viszont teljesen kikésztik a testet... Nem értelek benneteket...
2008. szept. 19. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
azért mert szoptatok nincs ciklusom és amit szedhetnék attól vérzek 3 héten keresztül szedtem a cerezzette-t és 20 napon keresztül véreztem,és azt mondta a doki,hogy akkor hagyjam abba és pharmatex. mivel ez az egyetlen ami szedhető(cerezzette),és nem tud mást írni. és mivel párommal elöbb cselekedtünk mint gondolkodtunk ezért kellett az eseményutáni tabletta
2008. szept. 20. 06:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!