Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Kamaszok, ti mivel védekeztek,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kamaszok, ti mivel védekeztek, ha együtt vagytok a párotokkal? Kort is írjatok!

Figyelt kérdés
2013. márc. 2. 12:41
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
és ugyanezt üzenem a 8asnak is. Ez nem egy beszélgetős fórum, hanem a gyakorikérdések, ahol a kérdésre kell válaszolni!!!!!!!!!
2013. márc. 5. 20:15
 12/21 anonim válasza:
61%

Kamasz kóról már kinőttem, de annó óvszerrel, vagy tablettával védekeztünk. Most már csak tabletta. L/21


(A kedves keresztény válaszolónak annyit üzennék, hogy bele gondoltál Te abba komolyan amit írsz? Az én szüleim is keresztények,és ők is könnyen beszélnek, hisz ők 27 éves korukba tértek meg azelőtt kiélvezkedték a fiatalságukat. Várjunk pár évet? Hogy aztán hozzá menjek az első szektás fiúhoz, akit megismerek, csak azért mert kíváncsi vagyok milyen szeretni és szeretve lenni? Azt majd élni mellette elnyomásba, mert elválni nem lehet?AZ a duma, hogy a tested meg Isten szentélye, ez lehet h a 12 században még elfogadott volt, de ez nem az a kor. Úgyhogy mielőtt hülyeségekkel traktálnál minket, meg hintenéd az igét gondold át rendesen, meg éld át egy mai 15-16 éves szeretetre vágyó fiatal lelkivilágát...)

2013. márc. 6. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:

bocsi, hogy még mindig látható a 8as és a 12es válasza. próbáltam letiltani őket a moderátornál, de nem csinált semmit.

egyébként én se vagyok már kamasz (27 leszek), csak puszta kíváncsiságból kérdeztem. nem ítélkezek senki felett.

2013. márc. 6. 13:20
 14/21 juli95 válasza:

Azt mondják a spirál nem jó addig, amíg valaki nem szült...

én tablettázok.igaz, még csak most vagyok a 3.nál. de a gumi a legbiztonságosabb:) 17/l

2013. márc. 6. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
tablettát egyébként nem csak 18 éves kortól írhat fel az orvos?
2013. márc. 6. 17:56
 16/21 anonim válasza:
nem tabit úgy tudom 16 éves kortól már felír, de szerintem az még korai nem jó ha ilyen fiatalon már gyógyszerrel traktaráják a szervezetet
2013. márc. 9. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 Valerka válasza:
Gumi, én 15 éves vagyok de nem magyarországon, viszont a báttyám is gumit használ, 19 éves. De csak lányokkal;D
2013. márc. 10. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim válasza:
Gumi. 13/F
2013. márc. 17. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Durex love durex mutual pleasure
2015. aug. 22. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Gumi. 18L
2018. júl. 10. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!